Skocz do zawartości

Rodzynek z allegro


tikicaca

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wpiszcie w wyszukiwarce zakończonych aukcji marekszufa albo nawet w googlach marekszufa.pl Ja już gnojom mailowo nabluzgałem. Ręce opadają na taki "wolny rynek" Hieny cmentarne !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpiszcie w wyszukiwarce zakończonych aukcji marekszufa albo nawet w googlach marekszufa.pl Ja już gnojom mailowo nabluzgałem. Ręce opadają na taki "wolny rynek" Hieny cmentarne !!!

 

Co najlepsze, wszystkie informacje, zdjecia, filmy poszly się... Takich ludzi to tylko powiesić za... :ass:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi się podoba

 

http://allegro.pl/suwmiarka-elektroniczna-150mm-rc4max-i1707845332.html

 

Jakieś 3 miesiące temu Lidl je sprzedawał w koszach za 29zł :) wiem bo kupiłem i jest identyczna ( zdjęcie nie pokazuje jej całej żeby nie bylo widać logo producenta )

Takie jest prawo rynku, tanio kupujesz drogo sprzedajesz a kto handluje ten żyje. Jeżeli na produkcie bądź też opakowaniu NIE jest napisane, że produkt może być sprzedawany tylko w sieci lidl to nie widze w tym nic złego. Mam tylko nadzieję ze rc4maxx usunął logo producenta, bo jeżeli nie to już jest zwykła chamuwa, jeżeli tak znaczy się mamy doczynienia z "kreatywnym sprzedawcą". U mnie w pracy stosuje się czasami podobne metody mamy układ z managarem w jednej z sieci dyskontów i prosimy żeby zamówil nieco wiecej interesującego nas towaru, kiedy przyjeżdza dostawa wywiązując sie z umowy słownej kupujemy" prawie, że" hurtowo produkt a pożniej juz tylko rozpuszczalnik - zacieranie oryginalnego logo produenta, inne naklejki, loga producenta, opakowanie itd.. Po takiej zmianie identyfikacji produktu jest on gotowy do sprzedaży pod nową marką. To sa wszystko tak jak napisałem wcześniej kreatywne zabiegi marketyngowe (niestety nie zawsze uczciwe, wiem wiem..) Poprostu klientom łatwiej przychodzi wydać o kilka, bądź też kilkanaście złotych wiecej i mieć poczucie, że nie kupił bubla z lidla. ohh well.. Wielu ludzi się na to łapie i jak doskonale widać po tej aukcji to działa! Dzisiaj sprzedał jedną, jutro czy za miesiąc sprzeda kolejne, a co mu zostanie w kieszeni to jego! Mógłby ktoś teraz mnie zbluzgać, że jak to?! przecież tak nie można, zgłoś sprawę do urzędu ochrony konsumenta ble ble ble.. Uprzedzając, tłumaczę, że wielu drobnych przedsiębiorców stety bądź też nie w ten sposób właśnie żyje a dzieki nim inni czesto mają pracę. Ja nie mam zamiaru bawić się w piotrusia pana i wymierzać sprawiedliwość takim jak wielu sprzedających miedzy innymi "rodzynki z allegro". Wszytko to jest tylko indywidualną kwestią. Albo kupisz albo nie, chcieliśmy kapitalizm to mamy! Jak Ci pasuje to kupujesz jak nie to nie! Koledzy ale proszę nie pokazujmy palcem, kto, skąd i gdzie i za ile kupił.. to nie jest do konca grzeczne. Pilnujmy swoich portfeli i nie zaglądajmy w cudze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co najlepsze, wszystkie informacje, zdjecia, filmy poszly się... Takich ludzi to tylko powiesić za... :ass:

Domena marekszufa.pl gdyby została kupiona miałaby prawdopodobnie żerować na nieuważnych (takich jak Ty :wink: ) lub zupełnie niezorientowanych. Własciwa domena ŚP Marka istnieje nadal marekszufa.com Tam jest wszystko o czym piszesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny co sobie Markiem próbuje zwiększyć sprzedaż

Jeszcze jeden http://allegro.pl/christen-eagle-ii-1-72-samolot-marka-szufy-i1710248937.html

Modele historycznych samolotów nawet ze znakami słynnych pilotów to rzecz normalna, ale na razie chyba za wcześnie na takie opisy sprzedawanego towaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny co sobie Markiem próbuje zwiększyć sprzedaż

Jeszcze jeden http://allegro.pl/christen-eagle-ii-1-72-samolot-marka-szufy-i1710248937.html

Modele historycznych samolotów nawet ze znakami słynnych pilotów to rzecz normalna, ale na razie chyba za wcześnie na takie opisy sprzedawanego towaru.

Gdyby był w 1:32 to bym go kupił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.