Skocz do zawartości

Rodzynek z allegro


tikicaca

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę bardzo, licytacja, serwo: http://allegro.pl/serwo-modelcraft-es-030-top-line-nowe-es-03-servo-i2063873715.html

Paczka pocztowa ekonomiczna: 15,50zł (maksymalnie w paczce 1 szt)

 

A tutaj, u tego samego sprzedawcy ten sam towar: http://allegro.pl/serwo-modelcraft-es-030-top-line-nowe-es-03-servo-i2065559382.html List ekonomiczny: 4zł (maksymalnie w paczce 5 szt)

 

Wystarczy wygrać licytację 4 serw i dokupić jedno na "Kup teraz" aby mieć wysyłkę za 4zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

waldi1973, - to chyba właśnie o gościu z Twojego wpisu mówię .... :wink: ale po drodze kilka wpisów zostało popełnionych

 

Fred, - czytasz mi w myślach - nie wiem czy się cieszyć czy martwic :wink:

 

EDIT oststnio bardzo mnie wq**wia kratywność w opisach na allegro

 

czytam opis aukcji pisze jak wół T-REX patrzę na foty helik z HK niby to samo ale nie .....

 

Albo opis Helika gdzie własciciel sugeruje wyższy model ( lepszy upgrade) niż wychodziło to z fabryki a do tego bezczelnie kłamie pisząc o "bezwypadkowości " podczas gdy głowica zamiast metalowej już jest plastikowa...

I tak nabiera się nieświadomych szukających okazji . Ciekawe czy ci kreatywni sprzedawcy bywają na wspólnych zlotach czy imprezach ,,,, obstawiam że nie - z wiadomej obawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam opis aukcji pisze jak wół T-REX patrzę na foty helik z HK niby to samo ale nie .....

 

Tak.. A ten ktoś kto sprzedaje (sprzewdawał) ten badziew - to jeden z tutejszych forumowiczów - jeśli to samo ogłoszenie widzieliśmy..

 

Ogólnie - szpagateria nauczyła się cwaniactwa.. Jakby przykładnie dostał jeden z drugim klapsa w dziąsło od osoby oszukanej - to może by się opamiętał.. A tak - możemy sobie tylko pogadac i ponarzekać jak lamusy..

Ja nie wytrzymałem i napisałem rano poprzez Allegro do tego szpasia od planów krótki list.. Jak na chwilę obecną - bez odpowiedzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh ja już kiedyś pisałem i powtórzę ...jestem niedzisiejszy..

Miałem rozbity model - sprzedawałem oficjalnie jako uszkodzony z opisem że był rozbity

 

na licytacji staneło prawie na 2x większej kwocie niz myślałem że otrzymam a kupujacy mial prawo odstapienia od transakcji jesli uzna że nie chce sie w to pchać .

 

i co usłyszałem? - "to się sklei przecież to tylko lekko draśniętę" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, wracając do tego kanciarza (tak go określam, bo parę lat temu dałem się koledze namówić na wspólne kupno planów Ta-152/FW-190D w skali.... o rozpiętości..., a okazały się wydrukiem z manuala w zupełnie innej skali) od planów: niech mnie, durnemu, ktoś mądry wytłumaczy, jak on wsadził do Corsair'a 2 (słownie dwa :shock: :?:, jakaś nieznana mi wersja) silniki 25-30ccm, a Mosquito tej samej rozpiętości ma silniki 6,5-15ccm? Pozycje druga i czwarta od dołu:

 

"...W SPRZEDAŻY TAKŻE TAKIE PLANY JAK:

 

- A6M5 Zero skala 1/4,8 roz. 231cm, dł. 185cm, 12-16kg silnik 50-75cm

 

- F18 roz. 137cm, dł. 171cm, 3,8-4kg silnik 10-15cm w układzie pchającym

 

- B2 stealth bomber roz. 244cm, dł. 94cm, 4,5kg silniki 4x EDF 74mm

 

- Me109 G-10 skala 1/5 roz. 199,5cm, dł. 181cm, 9kg silnik 30-50cm

 

- P-40 Courtis Warhawk skala 1/4,8 roz. 239cm, dł. 195cm, 12-15kg silnik 50-85cm

 

- P-51 Mustang skala 1/4,6 roz. 249cm, dł. 211cm, 12,5-16kg silnik 50-85cm

 

- P-61 Widow skala 1/7 roz. 290cm, dł. 213cm, 17-20kg silniki 2x38-50cm

 

- P-82 Twin Mustang UNIKAT roz. 198cm, silniki 2x6,5-10cm

 

- Hawker Typhoon skala 1/5 roz. 246cm, dł. 200cm, 13,5-21,5kg silnik 50-85cm

 

- Hawker Huricane skala 1/5,2 roz. 233cm, dł. 188cm, 8,5-11kg silnik 35-50cm

 

- DH98 Mosquito skala 1/8 roz. 205cm, silniki 2x6,5-15cm

 

- Piper Cub J-3 OGROMNY skala 1/3 roz. 355cm, 13,5kg silnik 25-50cm

 

- F4U Corsair skala 1/6 roz. 208cm, 6,5kg silniki 2x25-30cm

 

- GeeBee R-2 roz. 203cm, dł. 142cm, 20-11,5kg silnik 50-85cm

 

oraz inne......

 

moja oferta wciąż się rozszerza..."

 

 

 

dla mnie to nie do końca jasne... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/helikopter-rc-belt-cp-ii-rtf-e-sky-przecena-i2077202976.html

 

Superoferta -pytanie tylko dla kogo ...

 

Podają cenę w super drogim sklepie conrad.pl sugerując że klientowi w kieszeni zostanie ponad 500zł

Ale koszt części do naprawy tego modelu przekroczy jego normalną cenę na allegro ( można zakupić już za 580 nowy sprawny model)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnych aukcji jest mnóstwo. Powód jest prosty: sprzedający praktycznie nie ponosi odpowiedzialności za zgodność opisu ze stanem faktycznym. Gdyby jeden z drugim musiał tłumaczyć się przed sądem i zapłacić za to, wtedy sytuacja mogłaby się zmienić. Teraz ryzykuje jedynie negatywnym komentarzem, na które notabene, mało osób zwraca uwagę.

Z drugiej strony, wystarczy w opisie umieścić zdanie, że model był uszkodzony (chociaż został odbudowany w sposób profesjonalny), a zainteresowanie taką aukcją jest zerowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiorniki są nie tylko na 4,8V. Te najbardziej rozpowszechnione działają na 4,8-6V. Mogą one być jednak zasilane wyższym napięciem poprzez BEC'a. W takim wypadku bardzo zasadnym jest zasilenie takiego odbiornika z pakietu LiPo 7,4 lub 11,1V. Są również odbiorniki tzw. wysokonapięciowe (HV), które zasilane są bezpośrednio z pakietu 2S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.