Skocz do zawartości

Rodzynek z allegro


tikicaca

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość Sfrustrowany

Cóż, 1000zł to już jest spora część z helika klasy 450. A ciekawi mnie sama konstrukcja, ok może dla mało zaawansowanych fajna ale nadal to jest tyle co lama v3 ale na dwór-akrobacji 3d czy chociaż lotów bokiem się raczej tym nie zrobi, gdyż jest to coaxial jedynie dodali mu łopatki do wirnika b.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sfrustrowany

Szczerze nie czytałem, ale za tą cenę to wiadomo co tam powinno być (bezszczotka, porządniejsza aparatura w porównaniu z rtfami innymi,lepsze żyrko serwa itd itp). Cóż, coby nie miał ten helikopter nadal dziwi mnie sama konstrukcja-taka duża, porządna lama może pod fpv. Niektórym się pewnie bardzo spodoba aczkolwiek wolałbym kupić jakąś 450 a przynajmniej jej część:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt. Troszkę to kosztuje.. Ale zapewniam Cię, że człowiek który to sprzedaje jest niesamowicie sympatyczny. Może po prostu nie wie ile mogłoby to kosztować, albo najzwyczajniej nie ma rozeznania..

Ten Pan kiedyś kupił u mnie model heli (Belt - CP). Dostarczyłem mu osobiście korzystając z okazji lotu na Pobiednik i mieliśmy okazję troszkę porozmawiać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt. Troszkę to kosztuje.. Ale zapewniam Cię, że człowiek który to sprzedaje jest niesamowicie sympatyczny.

Ja też jestem sympatyczny - kupisz ode mnie ASP.40 za 5 stów? :lol2:
Nie znam cię.. Ale może Twoja żona będzie symatyczniejsza niż Ty :rotfl:

 

(to taki żart)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waldi1973, A kto Ci powiedział że ja mam żonę? :mrgreen:

żart sytuacyjny w kwestii zony

 

-Mamo zrób mi śniadanie....

-sam sobie zrób

-ale mamo.....

-słuchaj to że sypiam z twoim ojcem nie oznacza że zaraz masz mi mówić mamo !

-to jak mam mówić ?

-po imieniu - Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.