Skocz do zawartości

Cm pro gdzie kupić?


arro

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ostatnio kupowałem model CmPro "tak jak by" w sklepie RCM Pelikan.

 

Tak jak by bo... no właśnie.

 

Ja kupowałem przez polski sklep który współpracuje z RCM Pelikan to znaczy że można zakupić wszystko z oferty RCM Pelikan i "dogadywać" się jaka będzie cena danego towaru.

 

I tak kupowałem T-34 Mentor i cena jaką zapłaciłem wynosiła 570zł z odbiorem na naszym lotnisku. (w innym przypadku zapewne dojdzie koszt wysyłki krajowej).

 

Cena T-34 Mentor w RCM Pelikan to 3,390 koron co daje po przeliczeniu 557.32zł a przez PayPal jeszcze więcej.

 

Przykładowo w www.nitroplanes.com ten sam model kosztuje 134,95$ (377,58zł) ale już wysyłka to dodatkowe 162$ co daje w sumie $296.95 (830,68zł) +... ewentualny podatek VAT i cło... europejczyk "frycowe" musi płacić.

 

Generalnie ceny są dobre tylko nie u nas :( i są strasznie roooozzzzjeccchhhhaaaneee... tzn kompletnie różne.

 

Kiedyś Wimarex miał w swojej ofercie najciekawsze ceny na modele tego producenta ale... na dzień dzisiejszy sklep ten jakby "zamarł" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sklep w Ostravie ma oferte Pelikana, ja porozmawialem z wlascicielem i przeslal mi model cmpro (leo 110) do scorpio w Hażlach a z nimi umowilem sie na Zarze podczas pikniku.

Sciagniecie modelu z Pardubic na Zar trwalo 2 dni (!!!!) odebralem po cenie Pelikana bez kosztow przesylki :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.