Skocz do zawartości

Wycinanie skrzydeł ze styropianu.


karolsefory

Rekomendowane odpowiedzi

Co do wycinarki, ładowarki nie próbowałem podłączać jako trafo, ale zastanawia mnie czy dałoby radę użyć do tego celu żelazka, 'produkuje' to w koncu ciepło, ma możliwość zmiany natężenia prądu, toteż jak by sie podłączyc 'gdzieśtam' z drutem- powinno śmigać ;) o ładowarkę miałbym obawy. No i w razie jakby coś poszło nie tak, taniej będzie mi kupić żelazko niz nową ładowarke ;) Próbował ktoś może takiego sposobu?

Oj Erasso, a gdzie w żelazku widziałeś regulację prądu ??

Sugerowałbym cobyś w Twoim wieku jeszcze nie dokonywał Rewolucyjnych odkryć i zdawał się na praktyków.

 

Żelazko to NIE JEST dobry pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ErAsSo,

Co do wycinarki, ładowarki nie próbowałem podłączać jako trafo, ale zastanawia mnie czy dałoby radę użyć do tego celu żelazka, 'produkuje' to w koncu ciepło, ma możliwość zmiany natężenia prądu, toteż jak by sie podłączyc 'gdzieśtam' z drutem- powinno śmigać ;)

Jak to sobie wyobrażasz? :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow nie zaglądałem jakiś czas do tematu a tu tyle odpowiedzi. A z tym aby wykonać czynności pod okiem osoby dorosłej to przesada :P. Ja jestem ostrożny. Ładowarki niestety nie mam ale planuje przesiąśc sie na elektryki. A co do żelazka to to chyba nie jest regulacja natęzenia prądu tylko do reegulacji temperatury służy to że tym pokrętłem ustawia się czas i odstępy miedzy załączaniem się grałki. Tylko tak mi się wydaje więc nie krytykujcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już próbowałem ciąć drutem oporowym. Pierwsze wrażenie to to że nie jest to takie łatwe. Szablony były tak jak powiedział już wcześniej kolega ze sklejki. Ładnie szło drut grzał się bardzo mocno ale nie przytapiał styropinu. Ja w ramce zrobiłem naciąg drutu na 1 spręzynę taka leżała sobie niewinnie w warsztacie. Bardzo prosta konstrukcja mojej ramki ale skuteczna. :D W sobote jak nie będzie osób które mogłyby ieć zastrzeżenia co do mojej pracy to sobie powycinam skrzydła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.