Skocz do zawartości

Formowanie 4-celowego pakietu NiMH o pojemności 350 mAh


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Jak uformować pakiet w jakiś prosty sposób pakiet o pojemności 350 mAh (pakiet 4-celowy)? Moja ładowarka ma minimalny prąd ładowania pakietów 0.1 A (wartość można zmieniać co 0.1 A), a rozładowania 0.1 A (wartość można zmieniać co 0.01 A ) - wydaje mi się że te wartości są za duże dla tak małego pakietu. Macie jakieś pomysły? Chciałbym go jak najszybciej uformować, bo leży już jakiś czas nie ruszany (nowy) i nie wiem czy mu to nie zaszkodziło.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie problem w tym że posiadam tylko taką ładowarkę jak opisałem. Akumulator z ogniw KAN 4 x 2/3 AAA 350 mAh.

 

Podłączę do ładowania prądem 0,1 i rozładowywania tak samo, zrobię tak ze 3 cykle. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Ostatecznie nie był to bardzo drogi pakiet, więc będzie tylko troszkę szkoda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.