Skocz do zawartości

Tower Pro L40-acro 40Amp


Piotter

Rekomendowane odpowiedzi

Nabyłem ostatnio w Hobbycity dwa takie regulatory: http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=6318&Product_Name=TowerPro_L40-acro_40Amp_Brushless_Speed_Controller

 

Niestety, okazuje się że oba egzemplarze przeraźliwie sieją zakłóceniami. Nawinąłem trzy razy (wiecej sie nie zmiesciło) kabel syglałowy od regulatora na pierścień ferrytowy ale to niewiele pomogło. Przy pracującym silniku modelem rzuca w powietrzu i widać po ruchach powierzchni sterowych że to nie turbulencje. Z pewnością też nie zakłocenia zewnętrzne, bo chwilę póżniej latałem innym modelem na tym samym kanale i był spokój. Model lata z odbiornikiem Jeti Rex 5, ale zakładałem też Coronę R8D1 (podwójna przemiana) i nie było poprawy. Regulator prawdopodobnie ma BEC impulsowy który sieje niemiłośiernie i wygląda na to że dopóki nie przejdę na pasmo 2,4 GHz oba te regle bedą dla mnie bezużyteczne :/. Zastanawiam sie jednak, czy gdybym zrezygnował z BEC-a w reglu i użył osobnego, liniowego sytuacja by się nie poprawiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.