Jump to content

REX 7 MPD wrażenia z użytkowania :(


attyla

Recommended Posts

O jakiegoś czasu używam rex-a 7mpd teoretycznie odbiornik powinien być odporny na zakłucenia ale nie jestem z niego zbyt zadowolony, latając w tym samym miejscu na hitec super slim z dual conversion nie czuję żadnych zakłuceń a po włożeniu do tego samego modelu co chwila słyszę jak silnik zmienia szybkość pracy a modelem szarpie , sprawdzałem to na 3 różnych miejscach do latania i zawsze było podobnie.Chciałbym poznać wrażenia innych użytkowników rex-a może mój nadaje się do reklamacji ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A ja mam a własciwie miałem wersje 7mpd cos sie w nim sypneło a w serwisie usłyszałem ze nie da sie tego naprawic i rexa juz nie kupie(odradzono mi go). A za czasow kiedy mi działał zdazały sie pojedyncze zakłócenia, po wymianie kwarcu wszystko bylo ok.

 

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za offtop. Wszyscy ( prawie ;) ) z uporem maniaka piszecie z blędem wyraz " zakłuceia". Rozumiem że się raz można pomylić. Ale nie co chwiłę w nastepnym poście i w tym samym temacie! Wiem wiem ze jestem :crazy: :crazy: ale na mnie ortografki działają jak czerwona płachta na byka :evil:

Link to comment
Share on other sites

Janik, napisałem celowo wyłuszczając jedną literke i w cudzysłowiu. A to że jesteś dyslektykiem nie usprawiedliwia Cię. Po prostu pisz w jakimś edytorze tekstu ( Word itp ), popraw i wklejaj ;)

Pozdrawiam i to już koniec mej wypowiedzi w tym topicu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Witam

ogólnie uważam ze wszystkie rewelacyjne wynalazki typu REX są pomyłką . Mam REX 5 MPD i wydaje mi sie ze producent zbyt zaufał procesorowi a mniej zwrócił uwagi na dobre rozwiązanie układu odbiorczego .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

U nas wokół lotniska sa stałe rejony zaklóceń, lepsze odbironiki sobie radza , gorsze nie, ale akurat Rexy 7 jako tako działają :) Na 5tkach zdarzało mi sie latac prawie na granicy widocznosci modelu i wszytsko ok, ale przy ziemi bywały problemy (wystarczy, ze teren jest podmokły a ja leciałem gdzies nisko i daleko). Ogólnie rex7 MPD jest zupełnie wystarczający do ciut wiekszego elektryka czy małego motoszybowca. W razie kłopotów z zaklóćeniami warto po prostu zostawić komuś nadajnik, przejsc sie z modelem w podejrzany teren i zbadac reakcje sterów

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.