Skocz do zawartości

[P] 1/4-Scale PWS 101


smootny

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Ja swojego zrobilem wzorujac sie na planach Simmons'a (to te z Kionastore). Wydaje sie byc znacznie bardziej podobny do oryginalu niz ten Sanders'a. Tak czy owak nie sa to plany typu CAD – biorac pod uwage czas, potrzebny na narysowanie planu przy pomocy komputera, lepiej wziac plany ? papierowe ? i zabrac sie za wycinanie sklejki :D

 

Dla zachety krotkie filmy z lotow mojego:

 

 

....i kilka zdjec z budowy, na forum mojego klubu:

http://amc.hardt.free.fr/forum/viewtopic.php?f=3&t=262

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam również plany Simons'a , odległo-terminowy plan przerysowania ich do skali 1:3 ;). Zmieniałeś profil?? miałem obawy że jest on zbyt wolny, a na filmiku z lądowania widzę niezłą prędkość. PS jaka waga modelu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profil zmienilem na HQ 2,5-12 a w czesci lotki zewnetrznej: HQ Oldy 2,5-12. Jestem bardzo zadowolony z tej kombinacji - przy ciezarze 7,4 kg mam calkiem duzy zakres predkosci. Na filmiku ladowanie bylo przy dosc silnym bocznym wietrze ( widac podejscie "krabem") a ponadto hamulce poczatkowo mialy zbyt male wychylenia i nie byly skuteczne. Ten typ hamulcow zwieksza skutecznie opadanie ale nie zmniejsza wyraznie predkosci. Trzeba sie z tym oswoic lub zastosowac miksowanie typu butterfly :roll: ale to niezbyt "makietowo".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.