Skocz do zawartości

zlozenie serwa


virtuss

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

moje serwo Mg-14 sie rozpadlo. Wydaje mi sie ze mam wszystkie czesci.., ale nie potrafie tego zlozyc do kupy. Gdyby ktos mogl mi pomoc.., mowiac.., wez zebatke ze zdjeca nr 1 (pierwsza z lewej) i wsadz tu i tu.., to byloby swietnie.

Ewentualnie pokazal jak to ma wygladac zlozone.

 

Dzieki za pomoc

 

 

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając zdjęcia masz wszystkie części i zostało Ci do złożenia tylko trzy elementy przy jednej możliwej działającej kombinacji! Powinieneś troszeczkę pokombinować...

 

1. zdejmujesz wszystkie zębatki, jako pierwsze montujesz ośkę z drugiego zdjęcia w dziurkę w korpusie i na nią zakładasz zębatkę lewą z drugiego zdjęcia małą zębatką do góry.

 

(napęd idzie z małej zębatki silniczka na dużą zębatkę którą założyłeś....)

 

2. Zakładasz zębatkę pierwszą od dołu tą którą ściągnąłeś w to samo miejsce gdzie była.

 

(napęd odbierany jest dużą zębatką z małej zębatki koła które zamontowałeś jako pierwsze)

 

3. Zakładasz na ośkę środkową (wliczając w to ośkę silnika) zębatkę prawą z drugiego zdjęcia małą zębatką do góry.

 

(napęd analogicznie odbierany jest jak powyżej z małej ostatnio zamontowanej zębatki)

 

4. Zakładasz ostatnią część tam gdzie była

 

(gotowe :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.