Skocz do zawartości

PZL-130 Orlik 1,5m spalina


fredzio

Rekomendowane odpowiedzi

W imieniu kolegi z lotniska chciałbym wam przedstawić Orlika jego autorstwa. Maleństwo ma 1,5m rozpiętości, waży 2,4kg do lotu(bez paliwa) i jest zrobiony ze szkła - kadłub, styro + balsa+szkło - skrzydła. Poniżej kilka fotek przykładowego modelu.

Wiesław(bo tak ma na imię kolega) zgodził się wykonać kilka sztuk dla zainteresowanych kolegów.

Zainteresowanym podaję numer telefonu do Wiesława - 513-262-966 - z chęcią odpowie na każde pytania.

Dla kolegów preferujących kontakt mailowy - wiesiolot at wp.pl

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez bicia nie wiem. Wszystkie detale musicie wyciągać od Wiesława. Ja od siebie mogę powiedzieć tylko tyle, że jakość jego prac jest jak dla mnie nie osiągalna.

Widziałem kiedyś kadłub orlika wylaminowany ze srebrnej tkaniny szklanej i aż żałowałem, że go pomalował i piękności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po rozmowie z kolegą Wiesławem - wstępnie nie ma problemu ze zrobieniem modelu. Kolega przygotowuje model bez wyposażenia, za sam kadłub cena 300 zł - kadłub będzie biały do pomalowania + dodatkowo skrzydła.

 

Pytanie ile wynosiło by wyposażenie i może bym się zdecydował.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.