Skocz do zawartości

MC - 19 a moduł syntezy


krzysiek.riese

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

od dłóższego czasu przymieżam sie do zmiany nadajnika i po długim czytaniu i rozmowach z uzytkownikami doszedłem do wniosku ze chyba najlepiej bedzie MC-19 kuić w moim przypadku.

I teraz pytanie do uzytkowników tej aparatury : jak wygląda sprawa modułu syntezy czy można go dokupić i podstawic w miejsce mormalnego modułu? no i jeszcze jedno pytanie jak w tej aparaturze wyglada sprawa dualrates czy można przypisac te funkcje na poszczególne kanały do tych przełączników środkowych czy też trzeba dokupic dodatkowe przełaczniki i podpiąc sobie w gniazda rozbydowy a jeżeli tak to gdzie je dostanę bo w OL-PEN nie widziałem tych przełaczników.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

Może ktoś chce na ten temat popisać to zapraszam na gg praktycznie codziennie po 21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam takie radio i w tej aparaturze dual możesz sobie przypisać pod absolutnie dowolny przełącznik. Kazdy ster pod osobny, lub wszystkie pod jeden. Dual domyślnie obsługuje lotki, kierunek, wysokość. Co do przełączników to Graupnerowe sa strasznie drogie. Można kupić dobrej jakości przełączniki w www.tme.pl z serii ms500 + wtyczki i samemu dorobić. Będzie dużo taniej. Graupnerowe można zamówić u Marka Dawidowicza w CyberFly. Co do modułu syntezy to nie wiem bo mam wersje MC-19s czyli już z synteza. Wybór kanału jest z menu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.