Skocz do zawartości

Yyyy... prawie 2 m za 65zł?


Piotrek2136

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A w ogóle to co znaczy zamówienie budzące wątpliwości? Czy aby na pewno model nie trafi do terrorysty? Dla mnie to jedyne wytłumaczenie.

no to jeszcze jedno wyjście ;]

 

3. Firma AN-FINANS/Modele.sklep.pl zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości.

9. Pomimo iż w trosce o najwyższą wierność informacji nt. dostepności produktu strona aktualizowana jest kilka razy dziennie, to z powodu naturalnej rotacji towaru może zdarzyć się, iż zamówiony produkt okaże się niedostępny. W takim przypadku, klient informowany jest o jego braku i ewentualnym terminie dostawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem to. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

tez sie przymierzam... ale jak nie bedzie po 64zl to nie biore

 

edit: zamówilem... gdyby to bylo na allegro to musieliby sprzedac. :D ciekawe jak tu bedzie...? ostatnią rzecza jaka oczekuje to telefon od nich... (nielubie gadac przez telefon)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zamówiłem.Pewnie jutro bedzie telefon z przeprosinami i wytłumaczeniem że to pomyłka i czy chcę go zakupić za 640,11zl.

 

Jeszce coś takiego jest w regulaminie: 8. W przypadku ewentualnej zmiany cen produktów, AN-FINANS/Modele.sklep.pl niezwłocznie zobowiązuje się do poinformowania o tym klienta. W razie braku akceptacji nowej ceny zamówienie na określony produkt nie będzie realizowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.