Skocz do zawartości

Edge 540 2200mm -Projekt Piotra-pliki do pobrania.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Edge 540 2200 mm .Plany i pliki formatek do pobrania.Model pod silnik 50ccm opracowany przez Piotra z forum.Wszelkie prawa do tych plików należą do Piotra i można je wykorzystać tylko do celów prywatnych.

 

Pliki planów i formatek http://mp3wrzuta.pl/Edge_540_2200_mm_plany_i_formatki.rar

i alternatywne źródło http://www.downfall.pl/Edge_540_2200_mm_plany_i_formatki.rar

 

Rozmowy na temat tego modelu prowadzone są tutaj http://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=12896&postdays=0&postorder=asc&start=0

 

Niebawem chyba pojawi się relacja z budowy tego modelu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

To teraz formalnie:

 

Kiedy i dlaczego tak późno będzie relacja z montażu tegoż modelu - bo my - maluccy - też chcielibyśmy je w przyszłości poskładać :devil: nie gorzej jak MISTRZOWIE LAUBZEGI :devil:

 

edit: zobaczyłem że jednak będzie relacja - HURRRRRRAAAA :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Formatki wycięte i dziś wysłane do Sławka :D

Jest duża szansa że jutro paczka "wyląduje" w Ostrowcu i przez sobotę i niedzielę mieli byśmy co czytać i oglądać na forum podziwiając kolejny "majstersztyk" w wykonaniu Sławka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Formatki wycięte i dziś wysłane do Sławka :D

Jest duża szansa że jutro paczka "wyląduje" w Ostrowcu i przez sobotę i niedzielę mieli byśmy co czytać i oglądać na forum podziwiając kolejny "majstersztyk" w wykonaniu Sławka :mrgreen:

I taka informacja mnie bardzo cieszy, bo dzieki relacjom Slawka wiele sie nauczylem, i chetnie jeszcze sie doedukuje w zakresie budowy modeli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka nie dotarła dziś, ale powinna być w poniedziałek, czekam z niecierpliwością.Zobaczymy jak to będzie.

ardzik, raczej ze mnie konstruktor kiepski ale dobrze że się komuś przydają te relacje, w sumie tylko po to je robię żeby nikt nie powielał moich błędów bo to czasem jest kosztowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam Kolegów

Dziś zostały wysłane pierwsze trzy zestawy poprawionego przez Piotra modelu :D

 

Wszyscy Koledzy którzy są jeszcze chętni do nabycia modelu proszeni są o zgłaszanie na PW

Proszę o w miarę szybką decyzję, ponieważ są poważne braki materiałowe na rynku i z tego co dowiedziałem się sytuacja będzie podobna do tej z ubiegłego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 2 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.