Skocz do zawartości

hk250gt


robraf

Rekomendowane odpowiedzi

To 250 jest, klon TRexa, to co ma nie robić 3D (ale pewnie po kilku upgrade'ach).

Ale 250 - małe znaczy się. Czyli trudniejsze do opanowania niż 450 czy 500. Beltem robisz już 3D ?

niestac mnie na profesjonalne gyro z hh typu futaba

wiec mam w belcie hinski odpowiednik futaby z HH ktory nawet dziala ale narazie balbym sie zrobic nim 3d ... na symulatorze wychodzi mi wiekszosc figur i freestyle. ale symulator to nie rzeczywistosc. dlatego pytam sie o cos malego niekoniecznie do 3d ale jednowirnikowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do takiego sobie chińskiego HK nie wystarczyło by przypadkiem zwykłe czarne żyrko E-sky z headlockiem? :) Kuzyn ma to żyrko w HK 450 i sprawuje się bardzo dobrze,ladnie trzyma ogon,tak wiec mysle ze tu rowniez powinno starczyc zwrociwszy uwagę na niewielką cenę.Albo może jestem nie doinformowany i do helików mnijeszych od 450 stosuje się jakies mniejsze i lżejsze żyra? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.