Skocz do zawartości

6 kretow w godzine


diem

Rekomendowane odpowiedzi

Hehehehe spoko filmik ;) Z tego co widać to ja bym raczej stawiał za przyczynę kraks w 5/6 przypadkach ułańską fantazję niż nowy TX ;)

 

EDIT!

 

Założę się że to wyglądało tak:

Towarzysze DIEMA: "Założę się że nie dasz rady przelecieć lotem nożowym między tymi dwoma krzaczkami..."

DIEM: "CO?!! JA NIE DAM RADY?! JA!?!"

reszta na filmie ;)

 

Oczywiście to taki joke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymonie tak to tylko mnie na Żarze wkrecili i podczas wichury latalem EG :

Ależ nie było tak źle ;D :lol2: model został przy życiu na tamte warunki pogodowe, a skoro już go przywiozłeś to nie było wkręcanie tylko kilka słów zachęty do latania :D chociaż niektórzy latali na wstecznym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny filmik. Przy pierwszym krecie to myślałem że sie kamerka i model się nie pozbierają.

Jaka kamerką nagrywałeś i jakim modelem :?: :?:

Sorki za takie nudne pytania ale mnie ciekawi (mam tą dociekliwość wrodzoną)

To jest lot fpv, kamerka nie nagrywa tylko przesyla sygnal. Mialem zalozone gogle, nadajnik na modelu i kamera cctv. Nagrywane bylo z ziemi (to co widzialem podczas lotu). Model to Su-26 z cyber-fly.

 

ps. Januszu no ale bylo zabawnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.