Skocz do zawartości

PROBLEM na 1 drążku jest 1 kanał i na dodatek po przekątnej


ppompka

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc ponieważ latając sobie na symulatorze stało sie coś z gazem i chodził tylko do połowy więc skalibrowałem aparaturę i teraz symulator widzi tylko gaz a na ruch innych drążków nie reaguje tak jagby ich nie było. Co mogło się stać? Po otwarciu aparatury wszystkie kable są przylutowanie, wtyczki wsadzone. Więc to chyba nie wina nadajnika? Prosazę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pojawił mi się teraz 2 problem z nadajnikiem. ponieważ na prawej manetce symulator wiszi jagby osie były po przekątnej. A fms widzi wogle całą manetką jako 1 kanał. Nie wiem co się stało może być tego przyczyną?? BARDZO PROSZE O POMOC !!!!!! A dodam jeszce że jeśli przełoże wtyczki od potencjometrów w odwrotnej kolejnoci to problem przechodzi na 2 drążek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to chyba raczejm n ie symulator ponieważ normalnie też jest tak samo. Jeden drążek to tak jagby 1 kanał a nie 2.

W symulatorze przypisujesz kanał z aparatury do danej funkcji w modelu. Zwie się to mapowaniem.

 

W FMS Sterowanie->Pozostałe (mapowanie/kalibracja)

 

W innych jest podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa, to trzeba było tak od razu mówić. No symulator raczej na to wplywu nie miał. A co robiłeś z nadajnikiem przed tym jak zaczął ci wariować ??

Zmieniałem mode ale to raczej wpływu nie ma ponieważ nawet nie odłączałem drążków

 

A nie masz włączonego jakiegoś miksera?

Wiesz co nie wiem bede musiał znów pacjęta otwierać żeby sprawdzić mikser. Ale objawy pasują pod mikser bo nie ma max wychyleń serw. Faktycznie kanały są tak zmiksowane jak w mikserze delta. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.