Skocz do zawartości

Bae Hawk


Wiesiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Moj pierwszy ale napewno nie ostatni odrzutowiec :D .Niestety jego 4 lot byl ostatni.Start bezproblemowo,pare kolek i gasnie silnik,zero reakcji na stery,jak sie okazalo spalil sie regler :( .Mimo to o model lata super i mozna go polecic(regler z zestawu po zakupie natychmiast do smietnika!!!)

 

http://pfmrc.eu/album_pic.php?pic_id=2854 http://pfmrc.eu/album_pic.php?pic_id=2853

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz podać bliżej, co to za zestaw?

Model firmy graupner best.nr.9581.Roz. 950mm,dl. 1000mm,impeller 65mm.W zestawie jest wszystko oprocz odbiornika i lipo.Ja go kupilem w natterer,ale jest do kupienia w wielu sklepach internetowych.W fantastic-jets.com mozna tez kupic kazda czesc tego modelu osobno (kadlub,skrzydlo,kabinka,podwozie itd) ale tylko w kolorze czerwonym.Wybralem ten model ze wzgledu na jego niska predkosc lotu(szybko tez potrafi).Sam bylem zdziwiony ze mozna nim latac tak wolno.Dlatego moim zdaniem jest bardzo dobry dla tych ktorzy zaczynaja latanie odrzutowcami.Minusy:cena :shock: i regler!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model firmy graupner best.nr.9581.Roz. 950mm,dl. 1000mm,impeller 65mm

Czyli wymiarowo podobny do Haoye, którego mam od Ciebie.

Skoro graupnerowski Hawk lata na EDF 65mm, to czemu nie miałbym i ja pokonbinować z podobną turbinką zamiast EDF 90mm.

 

PS

Znasz może faktyczną wagę Twojego Hawka z wyposażeniem, na gotowo (wg Graupnera 620g, ale czy to już do lotu) ?

 

PS2

Faktycznie, cena dosyć wygórowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.