Skocz do zawartości

Niskie latanko FPV


diem

Rekomendowane odpowiedzi

O to ze przywale to sie nie martw, nawet ten co machal juz sie przyzwyczail do mojego latania i jak widac skonczyl sie stresowac. Model wazy 400gram, to su-26 z cyberfly, raczej krzywde ciezko komus tym zrobic :)

 

Wiecej bedzie oczywiscie, kolejna wycieczka znow miedzy drzewkami sądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ze zawsze moze sie cos stac, generalnie jakos jestem pewny za siebie. Koledzy zawsze stoja za mną :)

 

Dzieki za komentarze, zabawa z goglami na oczach jest niesamowita i jakos mniej ciagnie mnie przez to do latania klasycznego. Wczoraj nawet trymowalem ten model z goglami na oczach bo bylo mi latwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że Su dorobiło sie nowej funkcji - nosiciel kamerki :P. Bardzo fajny model - ale nigdy nie sądziłem że ktoś moze do niego dodać kamerke :P.

Lądowanie ładne :P.

Co do miejsca latania - choćbym swoje widział, ogromne pole i troszke lasku ;).

Su to szczerze mowiac sredni model do latania w goglach, bardzo nerwowy ale nawet po ostatnim spotkaniu z drzewem wystarczylo posladac go i zakleic CA - to jego glowna zaleta. Zamontowalem tam osprzet bo to jedyny model epp ktory posiadam i lezal nieuzywany.

 

Co do lądowania - nie wiem czemu sie tak stalo do teraz, na 100% zaciagalem wysokosc.

 

Miejscowka jest strasznie nudna do takich lotow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.