Skocz do zawartości

Tradycyjne powitanie


modevil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

 

Mam na imie Mariusz i mam 27 lat. Z modelarstwem mialem do czynienia "od zawsze" dzieki rodzinnej tradycji - w najwczesniejszych moich wspomnieniach zawsze w tle jest jakas gablotka z modelami, pudelka z modelami czekajacymi na swoja kolej, plany modelarskie albo cos w tym stylu. To juz prawie jak genetyczne obciazenie :wink:

 

Zaczynalem od "plastikow" i w sumie w nich mialem jakies tam sukcesy - kilka medali jeszcze by sie znalazlo. Potem postanowilem sie sprawdzic w kartonie i modele kartonowe sprawiaja mi radosc do dzis ale nie mam juz tyle czasu jak kiedys - teraz potrzebuje 2 lat zeby cos przyzwoitego skonczyc...

 

Czas na cos nowego... Czas na hat-trick... Czas na RC! Juz od dlugiego czasu czytam Wasze forum i zapoznaje sie z tematem. Nie mam jeszcze modelu ale wiedzac, ze kretow nie unikne bedzie to pewnie sprawdzona i mocna konstrukcja: Easy Star. Bylem juz prawie zdecydowany na RTFa, no ale chyba zmienie zdanie: modele RC to swiadowy wybor wiec mozna by juz wyposazac sie w cos pozadniejszego... Pewnie wiec w niedalekiej przyszlosci bede pytal o wyposazenie do Easy Stara.

 

Pozdrowienia

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.