Jump to content

Nowy sklep, Ciekawa oferta, dobre ceny i Nowy PROBLEM :(


rapier

Recommended Posts

Witam Dokonalem probnego zakupu w sklepie gdzie znalazlem ciekawe odbiorniczki i moduly ( jako zamienniki do wycofanych turnigy 4ch ) http://bidproduct.com/part/Product_view_TRANSMITTER%20RECEIVER%20CRYSTAL_215.html

Wczoraj niestety dostalem list z Urzedu Celnego.

Do Zabrza jechac nie bede wiec pozostaje droga korespondencyjna.

Pismo to to czesciowo urzedniczy belkot wiec prosze Kolegow o pomoc...JAk wyglada procedura? Czy mailowo mozna to zalatwic przesylajac pdf z wyciagiem tranzakcji z paypala? i podaniem artykulow jakie kupilem? Czy musze cos wypelniac jeszcze ( druk SAD )???

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio moja paczka też trafiła na cło.W moim przypadku wystarczyło tylko wysłać e-mailem,pdf z wyciagiem tranzakcji z paypala,oraz w treści e-maila podać jaki rodzaj towaru jest w przesyłce,np.części do modeli albo coś podobnego.Pamiętaj żeby w tytule maila podać numer poz. ks. mag.,który powinieneś mieć w tym liście,bo inaczej prawdopodobnie mail będzie odrzucony i nawet cie o tym nie powiadomią.

Link to comment
Share on other sites

Jestem na świeżo po , więc wysłałem im :

-ksero dowodu

-wydruk maila z płatności paypal

-ręcznie sporządzoną notatkę z opisem każdej poszczególnej części i jej cenie oraz kosztach przesyłki oraz do czego służy.

 

Po 5-6 dniach przyszła paczka z opłatą celną którą uiściłem przy odbiorze.

I tyle.

Nie ma co się stresować, a jak nie jesteś czegoś pewien , to dzwonisz do urzędu i Ci wszystko wyjaśnią , przynajmniej mnie potraktowano bardzo miło i profesjonalnie.

Link to comment
Share on other sites

Ja podobnie jak Adam w poście powyżej - fakutra ze sklepu i emailem na Urząd Celny i 4 dni później cieszyłem się z "zabawek".

A w tekscie emaila że to części do zabawek. Faktura w pdf'ie lub doc'u jako załącznik ( w tekscie napisałem że jest załącznik :P ).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.