Jump to content

webra 10ccm


COXIARZ

Recommended Posts

Posted

Przeca na tej Webrze jeszcze nie jeden model by polatał...jaka gablota?!Możesz pod nią budować spokojnie model dolnopłata około 1,5m i wadze nie przekraczającej 3kg.Górnopłat lekko 1,8m

Posted

Koledzy zabytek walić w glebę? Przemo (Aviator) ma całkowitą rację miejsce tej ,nawet nie latanej Webry ,jest w gablotce za szkłem.

Posted

Koledzy zabytek walić w glebę? Przemo (Aviator) ma całkowitą rację miejsce tej ,nawet nie latanej Webry ,jest w gablotce za szkłem.

I oto mi chodziło :D
Posted

Z jednej strony kilkudziesięcio letni silnik który nigdy nie latał,w dodatku kultowej firmy-to jest w pewnym sensie rarytas,ale czemu mialby w swoim motorkowym życiu nigdy nie wzbić się w powietrze? :cry: do tego został stworzony,nawet gdyby mial latac w jakimś oldtimerze.A co do walenia w glebę-górnoplatem czy oldtimerem lata sie raczej dosyć spokojnie,a majac pewny sprzęt i opanowane latanie przywalenie w glebe jest malo prawdopodbne.Jest to tylko moje skromne zdanie aczkolwiek zachęcałbym kolegę by jeszcze ten silnik wykorzystał :)

  • 1 month later...
Posted

Witam

Niedawno udało mi sie odpalic webre :D Myslałem że bez cisnieniowego zasilania motorek nie będzie pracował poprawnie ale silniczek odpaliłem bez problemów. Teraz musze sie zastanowic nad modelem pod ten silnik bo szkoda żeby sie zmarnował i nie wyleciał nigdy w powietrze.

 

pozdrawiam

Guest Anonymous
Posted

Dlaczego pogięte, odpowiedź jest prosta jakiś pseudo mechanik (domorosły "Fachowiec" od silników) bliżej się z nim zaznajomił.....

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.