Skocz do zawartości

Robota to głupota :P


motyl

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zawsze myślałem, że koparka to taki Baron Munhausen, potrafi się sama odkopac.

 

Odkopał bym sie sam gdyby nie skrzynka z gazem, bo się nawet odwrócić nie mogłem :D

 

Na 4 lata pracy na koparce 3 taka przygoda, ale pierwsza że wyjechałem samodzielnie. W dwóch poprzednich przypadkach do akcji wkraczał dźwig :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęć nie mam bo nie zrobiłem.

Ale widziałem kiedyś jak wyj...ło zawór na rurociagu wysokiego ciśnienia, zasilajacego ogromną prasę hydrauliczną. Zawór znajdował się w dole, nakrytym stalową płytą o pow. jakiś 3m2 i grubości ok 5cm. Owa płytka uniosła się jakieś 4-5m do góry, "musneła, kabinę operatora (odrywając tylko narożnik) i pier! o ziemię kilka metrów dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a propos rurociągu i zaworu:

Kolega zawadził kiedyś (ze 30 lat temu, na Lubinie Głównym, to było na nocce, więc pewnie przysnął jadąc) SWT o zasuwę na 400-tce z powietrzem, to go wymiotło z kabiny, rozebrało do naga i zapisało do partii, bo wbiło mu pod skórę masę rdzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.