Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

W moim przypadku ja do tej pory wszystko OK. Zamówienie z 4 czerwca ich czasu, 9 wysyłana, a teraz widzę info iż 12 dotarła do Polski. I teraz pewnie najdłuższy okres oczekiwania - na dwie poperzednie żadna nie dotarła szybciej niż po 3 tygodniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę wszystko tak.

 

 

Wysyłają tak jak im odpowiada , i tak jak się wyrabiają.

 

Dobrze, że nie zablokują wysyłki do Polski bo wtedy był by płacz. Ceny mają bardzo dobre więc myślę, że brakuje nam tylko cierpliwości.

 

Ostatnio przesyłka do mnie szła 1miesiąć ( Doszła z Lipolami )

Teraz też czekam na przesyłkę już Tydzień mimo że wybrałem najdroższą przesyłkę.

 

 

Jak to się dzieje.

 

Możliwe, że przesyłki podzielone są na kraje.

 

i teraz gdy dany kraj zamawia np. 1000 paczek , to dopiero wtedy jest pakowane całość w samolot i wysyłane ( z prostych powodów koszty )

 

 

Bo jeśli ktoś z nas zamówi 1paczkę za 90zł. myślę , że wstrzymują takie paczki do momentu aż uzbiera się więcej zamówień na dany kraj.

 

 

Wiec wydaje mi się, że warto czekać na pewno wyślą, bo jeśli kiedyś powiedzą. " Do polski nie opłaca nam się wysyłać wtedy będzie nie ciekawie"

 

 

Eski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eski jesteś blisko prawdy, z tym że do polski codziennie czy to z singapur'u czy z innych miejsc chin bardzo często odlatuję samoloty tranzytowe. To jest jedna wielka mafia heh że tak się wyrażę

Sprawdziłem dzisiaj ten zasięg na module Turnigy. Niestety na lotnisko się nie wybrałem bo pogody zbytnio nie było, ale moja ulica ma 1,5km. Pomiar był robiony co 500m, generalnie nie było żadnych problemów z zasięgiem z czego jestem zadowolony. Samo łączenie się modułu z odbiornikiem też jest bardzo przyjemne, fyk i już działa. Gdyby nie te wariackie wymiary odbiornika to szczerze mówiąc pobawiłbym się na tym systemie. Dla sprawdzenia jakości połączeń oprawie depromka w ten odbiornik i pokatuje go jednej niedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja paczuszka od 2 tyg. kwitnie na poczcie w PL, ponieważ w Chinach źle wpisali ardes, a konkretnie dodali K w nazwie miejscowości.... Dzisiaj dzwoni pani z poczty i mówi o sytuacji, i że takiej miejscowości nie ma... Klękajcie narody, a kod pocztowy, a nr telefonu, mail? Pani dzwoni po 2 tyg. bo nie wie co ma zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzwoni pani z poczty i mówi o sytuacji, i że takiej miejscowości nie ma...

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=3Qi3tT2Xulk

 

:P

 

 

A co do wysyłek, to już ktoś zwrócił uwagę, że wysyłają ostatnio innymi pocztami, niż HKPost.

Do mnie np. idzie SwissPostem. Dlaczego? Przez te kontrole lipoli? Ja nie zamawiałem, mam trochę drobnicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Otóż 3 tygodnie temu zrobiłem zamówienie w Hobbykingu. Dzisiaj rano obudził mnie listonosz i wręczył mi list polecony z napisem "sprawa służbowa". Jak się okazało w środku było pismo z UC. Otóż chcą, żebym im dostarczył dowód zakupu i zapłaty. I tu nasuwają mi się pytania:

1. Skąd wziąć dowód wpłaty jeżeli płaciłem przez paypala?

2. Skąd wziąć dowód zakupu na Hobby?

3. Jeżeli zdeklarowana wartość była ustawiona na 30% to czy teraz będę miał przez to jakieś problemy?

4. Ile może wynieść cło, jeżeli zamówiłem za 150$?

Z góry dziękuję za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. kopia maila z paypala.

2. kopia maila z HK po zakupie.

3. nie.

4. 150$ z transportem czy bez?. Cło liczone jest od kwoty z transportem, a vat od całości 1$ - 3,3595zł aktualnie - czyli około 130zł razem z cłem 2,7% przynajmniej takie cło naliczali mi ostatnio, ale bywało że cła nie naliczali.

 

Wszystko załatwisz wysyłając maila na adres z pisma, a zapłacisz listonoszowi jak przyniesie przesyłkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem bo moje zamowienie wisi od 10 Maja. Brakuje kilku zeczy które miały byc w ciagu 30 dni i nadal sa nie dostepne u nich. Jedno udalo mi się wykasoac z zamowienia , to dodali 5$ do punktów, ale zamowienie nadal wisi od 3 dni. Załozyłem sprawie na paypal bo kontaktu z nimi zadnego droga mailową. Jutro bede wydzwaniał po tych Customer Service w DE i FR, zobaczymy gdzie taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.