Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Różnie bywa, czasami paczka w domu a trackingu nie ma (miałem tak ze dwa razy), a innym razem tracking idzie równo z paczką, włączając w to wizytę w Post Office ;)

_________________

www.rcclub.eu - modelarstwo zdalnie sterowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, my question is:

 

 

Chcę zamówić więcej lipoli (łącznie jakieś 8 sztuk). Po wrzuceniu ich do kosza mam do wyboru 4 przesyłki, z czego jedna opisana NO LIPO czyli odpada.

 

Jeśli mam do wyboru kuriera z Niemiec, to oznacza to, że paczka przyjdzie z zachodu szybciej i bez cła niż air parcel z HK? I jedynie będzie droższa o różnicę kosztów przesyłki? Czy dochodzi jeszcze kwestia dostępności lipoli w DE Warehouse?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz korzystać z przesyłki z DE musisz wybrać tylko te produkty, które mają DE Warehouse w opisie.

 

Jeśli chcesz ściągać lipole z HK, to w przypadku air parcel , nie wiem jak inne opcje wysyłki, jesteś ograniczony pojemnością pakietów - więcej jak 4000 mAh nie zamówisz (niezależnie od napięcia ;) możesz zamówić pakiet 3500 mah 6s i pakiet 600mah 2s już nie wejdzie ;) )

_________________

www.rcclub.eu - modelarstwo zdalnie sterowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzisiaj rano dostałem nowinę :D moja paczka jest już shipped :) niestety nie ma jej jeszcze na poczcie w trackingu na HK ale czekamy :D hehe

 

a dodatkowe pytanie.. kiedyś widziałem np ile sztuk jest na minusie teraz widzę tylko jak czegoś nie ma że jest BK.. Czy da się jakoś podejrzeć ile jest na minusie już sztuk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś sparwdziłem status:

 

Outward Registered Letter

Destination - Poland

The item (RBxxxxxxxxxHK) left Hong Kong for its destination on 26-Nov-2010

 

czyżby dopiero mieli wysłać??? 15.11 z hk pisali, że wysłane, ale nie było paczki w trackingu. dopiero dziś rano jak spr. to była, ale pisało co innego.

 

 

edit: chyba się na nią nie doczekam do 24.12.br

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The item (RBxxxxxxxxxHK) left Hong Kong for its destination on 26-Nov-2010

Ja ostatnio miałem taką sytuację że ta data była trzy razy zmieniana, aż w końcu było: "left Hong Kong for its destination on 16-Nov-2010", a 16 była już u mnie, coś ten tracking nie zawsze działa jak powinien.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.