Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witajcie,

 

Prośba o radę. Zamierzam kupić w KH 5 silników i 5 regulatorów. Razem z przesyłką 142.45 USD.

 

Jak najlepiej ustawić w tym kroku:

Dołączona grafika

pola "Parcel Contents" i Declared Value" aby zminimalizować ryzyko prezentu z UC ?

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeka na nadanie czy coś takiego.

 

A moja paczka w dalszym ciągu wisi od 9 grudnia z tym samym statusem na poczcie polskiej, czyli wyjście z obcego obszaru celnego. :cry:

Może ktoś to wytłumaczyć mi żebym się nie spinał na myśl o paczce że ja trafi?

Zdarzyło się że komuś paczka nie dotarła? Wie ktoś gdzie dzwonić lub się pytać o tą paczkę u nas? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeka na nadanie czy coś takiego.

 

A moja paczka w dalszym ciągu wisi od 9 grudnia z tym samym statusem na poczcie polskiej, czyli wyjście z obcego obszaru celnego. :cry:

Może ktoś to wytłumaczyć mi żebym się nie spinał na myśl o paczce że ja trafi?

Zdarzyło się że komuś paczka nie dotarła? Wie ktoś gdzie dzwonić lub się pytać o tą paczkę u nas? :(

U mnie dokładnie to samo...

od 9 grudnia słuch o paczce zaginął - poczta ma czas!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh.. jak zwykle panika :P Było trzeba zamówić w PL to byście mieli na drugi dzień.

Kolejny raz powtarzam ! Nie sugerujcie się trackingiem bo on ma opóźnienia ! W trackingu może być, że paczka leży gdzieś przyszykowana do wysłania a ona już jest od 2 dni w domu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paczka leży gdzieś przyszykowana do wysłania a ona już jest od 2 dni w domu!

....co Ty nie powiesz? Totalna ignorancja; to może mnie odwiedzisz lub Adama i pomożesz nam odnaleźć te paczki które twoim zdaniem już przyszły? Na pewno tacy staruszkowie jak my mogli przeoczyć np. karton metrowej wielkości!

Na pewno gdyby to była twoja paczka to by Ci to nie latało koło ptaka, jak to teraz publicznie prezentujesz :evil:

Edit: poprawiłem literówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to mi chodzi, że już ją masz w domu.

Robiłem ostatnio kilka zamówień i według trackingu paczka była naszykowana do wysłania a dzień później miałem ją w domu !

I jak widzisz, żadnych postów nie pisałem - bez paniki !

Kto tu panikuje! Stwierdzam fakty przeczytaj jeszcze raz co napisałem a potem komentuj :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, ale ja już mam ponad 15 paczek z HC za sobą i nigdy się nie zdarzyło, żeby paczka po wysłaniu od nich szła dłużej niż miesiąc. Więc mam jakieś podstawy do obaw. Do tej pory paczki do mnie trafiały po wysłaniu z Chin w 2 tygodnie. Oby tylko na bojaźń się skończyło. Akurat ta paczka jest dość wartościowa dla mnie, bo normalnie robiłem zamówienia do max 200 $

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda to tak:

 

Posting Date Drop-off Point Origin

2-Dec-2010 Air Mail Centre (Counter Section) Air Mail Centre (Counter Section)

 

Date # Location Delivery Status

2-Dec-2010 Hong Kong Item posted.

9-Dec-2010 Hong Kong Processed for departure.

9-Dec-2010 Hong Kong The item left Hong Kong for its destination on 10-Dec-2010

 

# Location Date

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9-Dec-2010 Hong Kong The item left Hong Kong for its destination on 10-Dec-2010

jak mi tak pisało to po tygodniu paczka była u mnie.

 

jak sprawdzałem tracking aktualnej paczki to najpierw pisało coś, że wyślą 28, a dziś pisało, że 30-go.

w sumie zamówiłem 3 (21, 26 i 28) z czego ostatnie 2 jako zwykły air mail. zobaczymy która dotrze szybciej.

wszystkie są już "shipped"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.