Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Trzeba im wysłać fakturę oraz bankowe potwierdzenie przelewu.

Niedługo będę robił właśnie paczuszkę z HK, fakturę wyślą mi na email? czy jak? :|

I gdy paczuszka będzie w naszym kochanym kraju, kto kontynuować będzie przewóz do mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I gdy paczuszka będzie w naszym kochanym kraju, kto kontynuować będzie przewóz do mnie?

Pat i Kot albo Kot i Pat- przyjaciele od lat! :roll:

 

 

Darku! Jedno z moich zamówień od kilkunastu minut jest już w trackingu! Więc Twoje też pewnie za niedługo się pokaże (miejmy nadzieję). Niezłe tempo jak na wysłanie 22 stycznia. To jeszcze z 10 dni pewnie trzeba liczyć. Całe szczęście, że to akurat ta ważniejsza paczka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo będę robił właśnie paczuszkę z HK, fakturę wyślą mi na email? czy jak? :|

I gdy paczuszka będzie w naszym kochanym kraju, kto kontynuować będzie przewóz do mnie?

Wszystkim zajmie się Poczta Polska. To również oni wybrane przez siebie paczki kierują na odprawę celną. Natomiast w UC zaczyna się ścieżka zdrowia ;) Fakturkę generujesz sobie po złożeniu zamówienia gdy zostanie wysłane. W szczegółach zamówienia jest coś takiego jak "Status Paid Customs Inv" Klikasz na to i otwiera Ci się faktura na której się przy wszystkich pozycjach przesunął przecinek w lewą stronę ;) Ale nasz UC jest cwany i nie da się nabrać. Dla tego chcą jeszcze bankowe potwierdzenie przelewu. Tam na przelewie jest numer operacji, zamówienia czy coś takiego po czym wiedza że ten przelew jest do tej faktury. Z faktury sprawdzają zgodność zawartości paczki pod względem przedmiotowym, natomiast Vat liczą w oparciu o dowód wpłaty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darku! Jedno z moich zamówień od kilkunastu minut jest już w trackingu! Więc Twoje też pewnie za niedługo się pokaże (miejmy nadzieję). Niezłe tempo jak na wysłanie 22 stycznia. To jeszcze z 10 dni pewnie trzeba liczyć. Całe szczęście, że to akurat ta ważniejsza paczka :mrgreen:

Faktycznie coś się ruszyło - moja też drgnęła. Ale sza... bo nas Ładziak zjedzie. ;D (zły jest bo gazetki nie dostał :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o cóż tu z kolei może chodzić? Od ponad tygodnia przy Turnigy 9x pojawia się napis że aparatura jest już gdzieś na stanie i będzie dostępna w przeciągu 3-4 dni. Tylko że co drugi dzień zmieniają datę i wygląda na to że te "3-4" dni długo jeszcze potrwają..

"Stock available and arriving from the back-warehouse within 3~4 days. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka zamawiana 28 stycznia dziś dopiero w trackingu pojawiła się. Widać że mają niezły korek w wysyłaniu i dopiero się rozładowuje ale pewnie w ramach 21 dni się zmieszczą ...

Bo cały MYK polega na tym, że co najmniej od 2 do 5 lutego (w porywach nawet do 8.02.) w Chinach świętują Nowy Rok - aktualnie _Królika_ :lol2: Nikt tam nie pracuje, tylko jedzą i piją. ;)

Efekt jest taki, że wszystko się lekko korkuje w tym okresie i dopiero teraz zaczynają się odgrzebywać z zaległości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas w święta też pracują ci co muszą :) u nich poczta działa dobrze ale HK ma opóźnienia na sortowniach w wydawaniu paczek do poczty i w tym cały problem niby do dzisiaj mieli wakacje. Moja paka już opuszcza strefę kraju pewnie w następny poniedziałek dojdzie do mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.