Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

Obraziłem się na Hobbyking :evil:

Wczoraj pojawiły się odbiorniki "orange" na stanie, więc wziąłem się od razu za wykonanie zamówienia. Jednak z powodu braku środków na PeyPal'u musiałem wpierw wykonać przelew. No i niestety jak już się pojawiły pieniądze na koncie, odbiorniki mają status "backorder".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Adam_Max, można przecież płacić kartą (kredytową lub debetową) i potwierdzenie płatności mają zazwyczaj od razu po transakcji (lub do max 10 minut po). Ja tak ostatnio miałem z serwami Corony, że zamówiłem, zapłaciłem kartą i chyba wziąłem ostatnie, bo od razu po moim zamówieniu wyskoczył status Backorder...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam_Max, można przecież płacić kartą (kredytową lub debetową) i potwierdzenie płatności mają zazwyczaj od razu po transakcji (lub do max 10 minut po). Ja tak ostatnio miałem z serwami Corony, że zamówiłem, zapłaciłem kartą i chyba wziąłem ostatnie, bo od razu po moim zamówieniu wyskoczył status Backorder...

Bo chciałeć zaoszczędzić 1% za płatność kartą?

Jak bym takową działającą posiadał to bym ją sobie podwiązał, ale niestety mam teraz kartę którą PeyPal nie obsługuje.

 

darek.3333 Nie, chciałem kupić odbiorniki pod DSM2 Spektrum, no ale widać odbiorniki dobre bo wszystko od razu jest wykupywane pod handel.

 

P.S. A tak na marginesie ostrzegam przed nadmiernym handlem na allegro, szwagierka pracująca w skarbówce mówiła że maja coraz większe parcie na wyszukiwanie nielegalnych działalności w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziwne,skasowalo chyba zamowienie. 2 marca zrobilem zamowienie , 5 marca paypal przeslal srodki do HK. Normalnie to przesylka z DE WAREHOUSE na teren Niemiec idzie 2-3 dni.

Sprawdzajac w ,,ORDERS CHECK, nie ma tego zamowienia tzn jakbym go wykasowal (niemozliwe).

Sprawdzilem jeszcze w Manual order payments :shock: zamowienie Cancelled .

To oznacza, ze przesylka nie bedzie realizowana pomimo wplaty na HK?

 

Zadac zwrotu kasy przez paypal .Moze ktos pomoze.

Z gory dzieki.

 

Ps;nie jest to moje pierwsze zamowienie, wiec nie wiem jak to sie stalo i co mam zrobic. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem z paczką zamówioną w hc i realizowaną przez Swiss Post która idzie już prawie trzy tygodnie... Teraz mam pytanie: po jakim czasie od złożenia zamówienia mogliście sprawdzić Track & Trace wpisując numer paczki na ich stronie?? Bo ja do tej pory wpisuje swój numer i nic...

Pozdrawiam

Sprawdź przesyłkę na stronie śledzenia PP, może jest już w Polsce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem z paczką zamówioną w hc i realizowaną przez Swiss Post która idzie już prawie trzy tygodnie... Teraz mam pytanie: po jakim czasie od złożenia zamówienia mogliście sprawdzić Track & Trace wpisując numer paczki na ich stronie?? Bo ja do tej pory wpisuje swój numer i nic...

Pozdrawiam

Sprawdź przesyłkę na stronie śledzenia PP, może jest już w Polsce.

Zwykle przesyłki będące już w Polsce nadal są w trackingu a zamówienia widnieją jako shiped. Skoro zapłaciłeś a zamówienia nie zrealizowano to na Twoim koncie powinna być nadpłata i za nią można powtórzyć zamówienie.

 

 

PS _ Nie wiem czemu ale mi dziś nie chcą się wczytać trackingi moich przesyłek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dzisiaj dotarła do mnie paczka :jupi: trwało to równiutkie trzy tygodnie. Co dziwniejsze w trackingu swiss posta ani śladu również śledzenie paczki na stronie poczty polskiej nic nie dało. (Przesyłka była oczywiście rejestrowana)

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wie ile to będzie trwało, nie wiadomo ile osób sobie ją zakupiło i czeka na dostawę, może być tak że do sklepu (chodzi mi o to że będie N STOCK) nie trafi żadna sztuka, bo wszystkie zostaly juz wcześniej zarezerwowane. Ja sobie zamówiłem tą aparaturę i czekam. Może do wakacji dojdzie. Jak juz wyślą, to mniej więcej 2 tygodnie i paczka w domu. Może rozmowa z supportem by coś podpowiedziała, ale ja nie wiem jak się z nimi połączyć. Kiedyś to robiłem, ale teraz albo zapomniałem jak, albo trzeba jakoś inaczej się łaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może rozmowa z supportem by coś podpowiedziała, ale ja nie wiem jak się z nimi połączyć. Kiedyś to robiłem, ale teraz albo zapomniałem jak, albo trzeba jakoś inaczej się łaczyć.

Prawy górny róg

 

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.