Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A czy ktoś robił już w HK zamówienie na firmę?

 

Chodzi o to czy HK dołączy mi fakturę, od której następnie urząd celny naliczy VAT, a ja potem ową fakturę będę mógł legalnie wpisać w koszta do Księgi Przychodów i Rozchodów.

 

Jeżeli ktoś robił już takie zamówienie prosiłbym o kilka słów objaśnienia jak tego dokonał?

Ja wysłałem już kilka maili do HK z pytaniami w tej sprawie ale jak do tej pory nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś robił już w HK zamówienie na firmę?

 

Chodzi o to czy HK dołączy mi fakturę, od której następnie urząd celny naliczy VAT, a ja potem ową fakturę będę mógł legalnie wpisać w koszta do Księgi Przychodów i Rozchodów.

 

Jeżeli ktoś robił już takie zamówienie prosiłbym o kilka słów objaśnienia jak tego dokonał?

Ja wysłałem już kilka maili do HK z pytaniami w tej sprawie ale jak do tej pory nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.

Rejestrujesz się jako firma, podajesz podczas zamówienia że chcesz 100% wartości jako wartość na opakowaniu, drukujesz fakturę - jest w momencie wysyłki do pobrania na stronie opisu zamówienia i jeżeli towar NIE będzie oclony to bierzesz paczkę - najlepiej nieotwartą i jedziesz do TWOJEGO UC i zgłaszasz towar do oclenia/ovatowania

 

ps. weż ze sobą dowód zapłaty

ps2. no i HK Ci nie odpowie bo i co ma odpowiedzieć - osoba czy firma - dla nich to jedno ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie mi koledzy jak wam idą SWARMY.

Ostatnio są dość duże problemy z dodaniem do koszyka mimo uzbierania 6 osób.

Tutaj jest pewien patent.

 

http://heli-team.pl/forum/viewtopic.php?f=13&t=829

 

A jak wy se radzicie ? Żeby tyle si nie na klikać i nie spędzić pół dnia żeby zaoszczędzić czasem 3 dolary ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem tydzień temu i na silniku miałem z 8$ oszczędności jak nie lepiej. Całą operację robiłem wg opisu na przeglądarce chrome i to bez kasowania ciasteczek, nawet bez zamykania zakładek -swarmowałem tylko 1 artykuł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to jak na nich to niedużo.

Do końca marca dobiło do ponad tysiąca. A i tak po przybyciu do magazynu jeszcze przez chwile były. Także jak ktoś chce zamawiać to wpłacać trzeba pieniążki i czekać jakoś do 1-10 kwietnia. W tych dniach przeważnie się pojawiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ja nie dawno zamówiłem pierwszą w życiu paczkę z hobby king, a dzisiaj zobaczyłem aparatury, zanim złożyłem resztę zamówienia (kilka pierdół) mode 2 się skończyło :( zamówiłem mode1 podobno nie ma problemów z przeróbką i zobaczymy jak to wyjdzie ;)

Ostatnią paczkę zamówiłem 3 marca i dzisiaj weszła w polski obszar celny (pojawiła się na śledzeniu naszej poczty) zobaczymy czy zlituje się nade mną urząd celny :D

Uważam, że i tak całkiem to idzie sprawnie bo jak jakiś rok temu zamawiałem sobie z HK telefon to szedł do mnie ponad 2 miesiące ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ja nie dawno zamówiłem pierwszą w życiu paczkę z hobby king, a dzisiaj zobaczyłem aparatury, zanim złożyłem resztę zamówienia (kilka pierdół) mode 2 się skończyło :( zamówiłem mode1 podobno nie ma problemów z przeróbką i zobaczymy jak to wyjdzie ;)

Ostatnią paczkę zamówiłem 3 marca i dzisiaj weszła w polski obszar celny (pojawiła się na śledzeniu naszej poczty) zobaczymy czy zlituje się nade mną urząd celny :D

Uważam, że i tak całkiem to idzie sprawnie bo jak jakiś rok temu zamawiałem sobie z HK telefon to szedł do mnie ponad 2 miesiące ;)

Pozdrawiam

Mój osobisty rekord przy dostarczaniu paczek z HK to 4dni od daty zmiany statusu paczki na Wysłany. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja kupuje od roku

i jeśli nie dostaje po 14 dniach dzwonie na cło ponieważ wszystkie przesyłki pow 46 euro idą na cło coprawda jak się trafi zamówiłem model paka wielka to poszło na cło zamówiłem serwa aku i drobnice mała paczka przeszła jak zamawiam sprawdzam jaką pocztą idzie czasem szwajcarską czasem honkong post dokładnie to czytam podawanie zaniżonej wartości nie ma sensu bo jak trafi na cło to i tak musze przesłać co i za ile kupiłem

 

POZDRAWIAM

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... podawanie zaniżonej wartości nie ma sensu bo jak trafi na cło to i tak musze przesłać co i za ile kupiłem ...

A co za problem kupić punkty bonusowe i nimi zapłacić za część zamówienia. Resztę płacisz np. przez PayPal . Jeśli zatrzymają na cle, przesyłasz dowód wpłaty z PayPal i od tej kwoty (pomniejszonej o punkty bonusowe) naliczają podatek... ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.