Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

O jakie doświadczenia chodzi?

 

edit: O to że długo trwa to Handover to Airline??

 

W zasadzie to nie długo. Jak poczekasz ze 2 tygodnie to będzie długo :D

Tylko, że jeszcze wczoraj wszystko było przesunięte o 5dni wstecz... i taki był stan faktyczny. A dzisiaj nagle taka zmiana? O to mi chodziło... Zawsze wszystko szło przez HKPost lub SwissPost. Pierwszy raz idzie do mnie przesyłka za pośrednictwem SpeedPosta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"A nie mówiłem"

Kiedy pisałem o niewłaściwym podejściu do tej promocji i jej nadużywaniu, o tym że spowoduje to jej wycofanie, wyczytałem że jestem naiwny.

 

Miesiąc po moim poście asortyment który jeszcze niedawno można było kupić o wiele taniej poprzez swarm już tej opcji nie posiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki oto problem. Paczka mimo ekonoma jest już w polsce, ale na stronie Poczty Polskiej jest napisane, że czeka na potwierdzenie celnika. To znaczy że naliczą mi cło? :/

Podaje numer paczki aby ktoś bardziej zorientowany mi pomógł:

CP844305688HK

Szanse są duże ale nie 100% że będzie VAT + opłata manipulacyjna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff, mam nadzieję że będzie tak jak mówi Roman.

Dziękuję za informację. A jak dostanę list od IC to muszę odebrać osobiście czy mogą mi przesłać pocztą? Jest jakiś druczek do wypełnienia? No bo wiem, że potwierdzenie PayPala będę musiał zamieścić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff, mam nadzieję że będzie tak jak mówi Roman.

Dziękuję za informację. A jak dostanę list od IC to muszę odebrać osobiście czy mogą mi przesłać pocztą? Jest jakiś druczek do wypełnienia? No bo wiem, że potwierdzenie PayPala będę musiał zamieścić..

Jeżeli już to wystarcza email ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz PayPala to nim też możesz zapłacić, a kasę na ich koncie dostają po góra 10 minutach.

 

Paczka chyba nie przeszła przez VAT, bo jest już dalej w Komornikach ale nadal ze wcześniejszego wpisu nadal pisze, że czeka na celnika :/ Trochę dziwne ale jestem pewny że idzie do mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pałka się przegła jak mawiała Halinka Kiepska.Zamówienie złożyłem 9 lutego.Po zapłacie na BK wyleciał jeden produkt,reszta reserved.Myślę hmm dziwne ale poczekam,nie spieszy mi się.Po dwóch miesiącach 5 kwietnia doszedł brakujący element,paczka processing jest dobrze.

I nagle szok,na BK wylatuje następny produkt który był zarezerwowany.Czyli wyciągneli z mojej paczki i sprzedali.Może w taki sposób uda im się skompletować paczkę do końca roku albo za dwa lata.

Mam głęboko w :ass: całe HK.To były ostatnie zakupy.Tym bardziej że ceny nie są już rewelacyjne a dostępność towaru również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma przymusu kupowania w HK. Jak znajdziesz dobry, tani, punktualny sklep internetowy, obsługujący cały świat, z pełniutkimi magazynami tego co każde chce - daj nam znać.

Też chętnie się przeniosę.

 

A póki co zamawiam w HK co jest na stanie a nie to chciałbym żeby było.

i narazie to działa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A póki co zamawiam w HK co jest na stanie a nie to chciałbym żeby było.

i narazie to działa :mrgreen:

Czytałeś co napisałem?Chyba nie dokładnie.
Czytałem, nie pije do Ciebie, drugi akapit napisałem o moim 'sposobie na HK' abstrahując od tego co Ty napisałeś o swoim zamówieniu. No cóż, niefart, ale jest też Live Support w miarę sprawnie działający, i tego typu rzeczy mozna rozwiązać 'od ręki'.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdzę że pijesz do mnie ,ale towary za które zapłaciłem nie były na BK.

Co do innych sklepów ,jest ich sporo w kraju i zagranicą.Może cenowo nie przebiją HK ale jakością w stosunku do ceny oferowanego towaru na pewno.( na ogół tego samego co w HK).I nie wierzcie reklamie"jeżeli to samo ,to po co przepłacać".Uwierzcie warto.

Modelu w HK na pewno nie kupię ,bo już dwa razy się naciąłem,pakietów a tym bardziej silników także.Wolę zapłacić o połowę drożej u nas i mieć silnik na kilka sezonów a nie kilka lotów i pakiet którego wydajność nie jest tylko naklejką.Pozostają tylko drobne akcesoria i gadżety.

I jeszcze jedna uwaga.Proszę nie traktować tego jako dygresji do zasobności waszych portfeli.

Większości z nas nie stać na zakupy w HK.

Dziwnie to brzmi ale w skrócie wam wytłumaczę.

Inwestujemy ciężko zarobione przez siebie lub rodziców pieniądze w chłam który się rozlatuje po kilku lotach lub już na starcie nadaje się do kosza.Kupujemy następny bo jest tani.Ale jak usiądziesz z kartką papieru,podsumujesz ile na to w sezonie wydałeś ,to okaże się że za tą kwotę miał byś sprzęt niezawodny który posłużyłby co najmniej kilka sezonów.

Ja już to zrozumiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.