Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu kilka drobiazgów do zniżki, rabat ważny do 13.05.2011.

 

Nylon Clevis... zapomniałem polskiej nazwy ;-), snapy?

http://www.hobbyking.com/buddy.asp?code=1C962FBA-7F69-4920-AE86-6B781252D351

 

mikser V-tail

http://www.hobbyking.com/buddy.asp?code=5F9761FC-A687-48D0-8276-47C11583940B

 

Śmigło 8x3,8

http://www.hobbyking.com/buddy.asp?code=8F2CD71F-F934-4FCC-B0A7-3814527EA13B

 

Śmigło 8x6-E

http://www.hobbyking.com/buddy.asp?code=EEC1F8AE-DF90-4136-9D71-BC3B5F576388

 

Śmigło 8x5

http://www.hobbyking.com/buddy.asp?code=4B8F5D91-04CF-4A34-B521-1A485D09A5F8

 

 

Edit: poprawka daty, dzięki za zwrócenie uwagi ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam mam szybkie pytanko,moja paczka o wartości 168 dolarów trafiła na cło są tam dwa pakiety.Na deklaracji zaznaczyłem 30% wartości rzeczywistej towaru,chcąc uniknąć Vat-u można zrobić taki myk...Pisze do nich maila z numerem sprawy,oznajmiam im ze nie mogę dostarczyć żadnego dokumentu, potwierdzającego wartość towarów,ponieważ zakupiłem te towary za punkty które zostały mi naliczone z poprzedniej nie udanej transakcji.A deklaracja została wypełniona przez sprzedającego w razie gdy by paczka została zatrzymana na cle w celu oclenia.

 

Jak myślicie przejdzie coś takiego? Zaznaczam że dostałem listowne wezwanie do dostarczenia dokumentów potwierdzających wartość towaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest na cle, a ty jeszcze nie dostałeś wezwania do zapłaty VAT/udokumentowania zakupu - to nie gdybaj i nie marnuj bajtów na forum.

... może tylko zajrzą do pudełka, bo nie widzieli takich pakietów ... i odeślą do odbiorcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest na cle, a ty jeszcze nie dostałeś wezwania do zapłaty VAT/udokumentowania zakupu - to nie gdybaj i nie marnuj bajtów na forum.

... może tylko zajrzą do pudełka, bo nie widzieli takich pakietów ... i odeślą do odbiorcy.

Zapewniam Cie że jak bym nie dostał listownego wezwania do dostarczenia dokumentów to bym nie pisał....

 

Poprawiłem posta wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zamówiłem swoją pierwszą przesyłkę w HK i zapłaciłem za nią poprzez PayPal jakieś dwa tygodnie temu a na stronie HK dalej jest status Processing. Wszystkie towary jakie zamawiałem były dostępne na magazynie. Wysyłkę wybrałem Air parcel za 14,99$. Co może byc przyczyną, że przesyłka nie wychodzi. Jak długo mniej więcej czekacie na wysyłkę dostępnych towarów.

Pozdrawaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sprawdzałeś szczegóły zamówienia ? na pewno masz na każdym przedmiocie Reserved ? może transportują braki w zamówieniu z innego magazynu. Jak nic sie nie zmieni to odśwież im pamięć i napisz na support

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ile czasu przeciętnie po zamówieniu czekacie na wysyłkę?

Pozdrawiam

Od dwu dni do dwu tygodni, z reguły jest to 3-5 dni, po nowym roku mieli straszne wydłużenie, teraz ładnie wychodzą i dochodzą do mnie w 10-14 dni.

 

Jeśli się niecierpliwisz to pisz do nich zapytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Mam pytanie.

Przeszukiwałem temat w poszukiwaniu odpowiedzi ale to nie takie proste wątek ma 105 stron.

Otóż miałem w planie testowo zrobić małe zakupy w HK.

Jako że znam tylko podstawy języka i nigdy nic nie kupowałem poza granicami naszego pięknego kraju, napotkałem pewne komplikacje.

Mianowicie myślałe że wystarczy zrobić przelew i po sprawie. Natomiast oni mnie tam wypytują o jakieś karty kredytowe itp.

Czy nie da się zapłacić za pomocą przelewu bankowego ?

Jeśli się da to może byłby ktoś w stanie dać mi małe instrukcje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po długiej - ponad dwu letniej przerwie.

Mam dwa pytania ale najpierw trochę suchych faktów - zrobiłem ostatnio zakupy w hobbyking-u

Wysyłka to Air Parcel (POLAND) 2500g - 2999g $34.76

Całkowita wartość paczki $155.66

Zamówienie złożyłem 13/04 opłaciłem 14/04 ostatni element zarezerwował się 20/04 paczka została wysłana 25 do Polski.

Nie działał mi Tracking przesyłki napisałem wiec do Wsparcia i otrzymałem odpowiedz:

"I have checked your order and your order has been shipped to Poland from Singapore in April 25. Please be advised that the transit time is 6 to 21 days. Meanwhile, please check with your local post office."

Wiec potwierdzili za paczka wyszła 25/04 ale nic nie napisali na temat niedziałającego śledzenia paczki - ostatnio jak robiłem zakupy to działało ale to było ponad dwa lata temu - pytanie wiec do was czy wam działa śledzenie paczki ???

Może ja coś źle robię?

Mój numer paczki to : CC903593320SG może niech ktoś sprawdzi bo ja już nie wiem czy pisać do nich znowu czy czekać cierpliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie po długiej - ponad dwu letniej przerwie.

Mam dwa pytania ale najpierw trochę suchych faktów - zrobiłem ostatnio zakupy w hobbyking-u

Wysyłka to Air Parcel (POLAND) 2500g - 2999g $34.76

Całkowita wartość paczki $155.66

Zamówienie złożyłem 13/04 opłaciłem 14/04 ostatni element zarezerwował się 20/04 paczka została wysłana 25 do Polski.

Nie działał mi Tracking przesyłki napisałem wiec do Wsparcia i otrzymałem odpowiedz:

"I have checked your order and your order has been shipped to Poland from Singapore in April 25. Please be advised that the transit time is 6 to 21 days. Meanwhile, please check with your local post office."

Wiec potwierdzili za paczka wyszła 25/04 ale nic nie napisali na temat niedziałającego śledzenia paczki - ostatnio jak robiłem zakupy to działało ale to było ponad dwa lata temu - pytanie wiec do was czy wam działa śledzenie paczki ???

Może ja coś źle robię?

Mój numer paczki to : CC903593320SG może niech ktoś sprawdzi bo ja już nie wiem czy pisać do nich znowu czy czekać cierpliwie.

 

Jak to nie działa ?

Dołączona grafika

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja paczka jak ostatnio z singapuru wyszła to po 7 dniach dostala numer z zurichu :D a potem kolejne 8 dni ciszy i zapukał listonosz.. :) a w trackingu ciagle w zurichu :P

 

więc albo utknela na cle i czeka.. albo przepuscili i idzie po malu do Ciebie. Przez swieta i majowke w polsce maja troszke przesuniete terminy i trzeba troche dluzej poczekac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwości ;-), dojść powinna w przyszłym tygodniu, w piątek raczej za wcześnie. Też mam wysłaną 24-go i tak sobie liczę.

Tracking zagraniczny z reguły działa, Poczty "Polskiej" coś szwankuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie - zwracał ktoś już towar do HK ?

 

Wysłali mi złą baterię, wartą dużo mniej niż ta zamawiana więc zdecydowałem się ją zwrócić. Na LS powiedzieli mi, że koszty przesyłki zwrócą w postaci kredytu.

 

Ktoś już tego próbował? Jakieś opinie?

 

 

I jeszcze jedno - czym najtaniej wysłać baterię do Chin?

 

:|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.