Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jak sie wycofa zamowienie i srodki przeleja na bonusy to jak zaplacic tymi bonusami za nowe zamowienie?

No to ja ci ocoś dopowiem:

- Jak wycofasz pieniążki i bedziesz chciał zrobić ponownie zakupy, to owszem- tak się uda.. Z tą tylko różnicą, że za samą wysyłkę musisz zaplacić normalnie.

Przykład:

Wycofałeś zamówienie wartości 200$ wraz zkosztami przesyłki i masz tyle na koncie bonusowym. Robisz ponownie zakupy o wartości 200$ wraz z kosztami wysyłki, a więc stricte to samo.. Ale tutaj już niestety. Płacisz za przesyłkę a równowartość pomniejszoną o kilka $ za ową przesyłkę przechodzi znów na konto bonusowe.. Taki wałek na klientach..

 

Mam nadzieję, że wyjaśniłem to, a nie zagmatwałem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Przykład:

Wycofałeś zamówienie wartości 200$ wraz zkosztami przesyłki i masz tyle na koncie bonusowym. Robisz ponownie zakupy o wartości 200$ wraz z kosztami wysyłki, a więc stricte to samo.. Ale tutaj już niestety. Płacisz za przesyłkę a równowartość pomniejszoną o kilka $ za ową przesyłkę przechodzi znów na konto bonusowe.. Taki wałek na klientach..

 

Mam nadzieję, że wyjaśniłem to, a nie zagmatwałem..

Nie rozumieć:

a/ zamówiłem za 170 $ + 30 $ przesyłka

b/ zapłacić 200 $

c/ dostać na konto bonusowe 0,45$

d/ wycofać zamówienie

e/ mieć na koncie bonusowym 200,45 $

f/ kupić za 150 $ + 30 $ przesyłka

g/ zapłacić 180 $ z konta bonusowego

h/ nie dostaję bonusów bo płacę z konta ( bonusy: kupujesz lub dostajesz za $$$ )

zostaje mi na bonusach 20,45 $

 

To gdzie ten wałek ze strony HK ???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie zamówienie czeka już na realizację 2 miesiące, mimo, że kasa była wysłana w dniu zamówienia,a wszystkie rzeczy sa na miejscu, paczka nadal jest nie spakowana i nie wysłana. Kontakt przez live chat lub customer support service nic nie daje, same kłamstwa i wymijające odpowiedzi, zero konkretów. Do tego kontakt jest ograniczony tylko do form internetowych - sprytnie- dobry sposób na "odwalanie" reklamacji klientów. Czy ktoś ma może numer jakiegoś telefonu do nich? Chętnie bym zadzwonił i op... tam kogoś. Okazuje się, że jednak warto zapłacić drożej i mieć wszystko w rozsądnym czasie. Co z tego, że HK ma niższe ceny skoro w zamian w HK dostaje się ostatnio tylko lekceważenie i olewanie klienta plus stek bzdur i formułki wyklepane na pamięć przez pracowników. Info o reorganizacji magazynu też jest nieprawdziwe.

Jeśli ktoś ma jakieś namiary telefoniczne to proszę o przesłanie.

Pozdrawiam

Piotr

Witaj Pietka :)

 

No gratuluję cierpliwości..! :) Ja byłem w podobnej sytuacji już kilka razy. Ostatnio jednak HK pobiło rekord. Od 27.04.2011 z nimi walczyłem.. W końcu udało się, ale nie obyło się bez straszenia.. (PayPal to jednak doskonały strażnik kasiory).

 

A tak na marginesie.. Co słychać w sprawie B-2..? Czy juz po oblotach..? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przykład:

Wycofałeś zamówienie wartości 200$ wraz zkosztami przesyłki i masz tyle na koncie bonusowym. Robisz ponownie zakupy o wartości 200$ wraz z kosztami wysyłki, a więc stricte to samo.. Ale tutaj już niestety. Płacisz za przesyłkę a równowartość pomniejszoną o kilka $ za ową przesyłkę przechodzi znów na konto bonusowe.. Taki wałek na klientach..

 

Mam nadzieję, że wyjaśniłem to, a nie zagmatwałem..

Nie rozumieć:

a/ zamówiłem za 170 $ + 30 $ przesyłka

b/ zapłacić 200 $

c/ dostać na konto bonusowe 0,45$

d/ wycofać zamówienie

e/ mieć na koncie bonusowym 200,45 $

f/ kupić za 150 $ + 30 $ przesyłka

g/ zapłacić 180 $ z konta bonusowego

h/ nie dostaję bonusów bo płacę z konta ( bonusy: kupujesz lub dostajesz za $$$ )

zostaje mi na bonusach 20,45 $

 

To gdzie ten wałek ze strony HK ???????

Jak Ty nie zrozumieć - to ja ci nie pomóc.. Poza tym ja widzieć, że ty wszystko wiedzieć..

A gdzie wałek..? Już pisałem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka wyszła 20 sierpnia, czyli raczej w wakacje nici z RC...

Ale jak miałem taką samą paczkę to przyszła po 6 dniach, myślałem że przyjdzie za conajmniej 10 dni, ale gdy ktoś zadzwonił do drzwi miałem mocne przeczucie że to moja paczka, albo listonosz charakterystycznie dzwoni o czym świadomie nie wiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Marcinku chyba główka nie pracuje :mrgreen: :mrgreen: tracking szajse posta jest po 3 dniach, a wysłana 20, teraz mamy 23 czyli tracking już jest, i mam, ale i tak go za bardzo nie kumam, tam nie piszą że paczka opuściła chiny tylko że przyjęcie, sortownia wysłąnie do celu i po grzyba mi taki tracking że nie wiem gdzie moja paczka, tylko wiem co z nią robili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ja tylko żartowałem, tylko nie kumam, mówię pan=bulwers, Marcinku+żarcik=też bulwers.

A co do trackingku to jaki mój problem?

z HK nadają paczkę i 3 dni później jest tracking(w przypadku swiss post) i to tak ustalone jest...

Aha sory po prawej jest SINGAPORE SWISS POST i potem będzie Zurich SWISS POST czy Zurich-ZURICH POST?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w końcu mogę pisać.

 

Chciałbym się zapytać odnośnie zakupów na HK. Robię pierwszy raz na ok 650 zł (ponad 200$). Osprzęt do modelu plus aparatura, ładowarka i zasilacz - tylko pakiety kupuje w PL. Mam pytanie odnośnie VATu (wiem, ze cla nie ma na to), czy będę miał problemy przy tej wielkości paczki? Czy lepiej podzielic na dwie mniejsze? Czy może nie ma to żadnego znaczenia i albo się uda, albo się nie uda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.