Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Może ktoś podać drogę jaką pokonała jako paczka. Chodzi mi o info z Swiss Post. Ja jak narazie mam coś takiego i dalej czekam.

 

Tue 16.08.2011 10:13 Mailed Swiss Post SINGAPORE

Tue 16.08.2011 10:13 Arrival at border point of origin country Swiss Post SINGAPORE

Tue 16.08.2011 11:38 Departed transit country Swiss Post SINGAPORE

Tue 16.08.2011 11:38 Departure from border point of origin country Swiss Post SINGAPORE

Sat 20.08.2011 07:44 Mailed 8059 Zürich 59 Ausland

Tue 23.08.2011 18:11 Arrival at border point of origin country CH-8010 Zürich 1

Tue 23.08.2011 18:12 Departure from border point of origin country CH-8010 Zürich 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, wywaliłem wszystko co ma duże gabaryty i nadal nie mogę usunąc pudełka

 

Udało sie, jeszcze zasilacz wywaliłem. Jak nie mam w koszyku pudełka, to znaczy, że pójdzie listem?

Moze ze wzgledu na aparature, ja np. jak zamawialem tgy 9x to automatycznie dodawalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało sie, jeszcze zasilacz wywaliłem. Jak nie mam w koszyku pudełka, to znaczy, że pójdzie listem?

Powinno, zobaczysz w trzecim kroku zamawiania.

Pewnie teraz głupie ptanie zadam, ale jak to poznam w trzecim kroku, pisze mi wybór AIR Mail za 17$, to jest list? czy paczka?

 

Acha i gdzie podaje deklarowana wartosc przesyłki?

 

Dobra juza zrozumiałem: Mail - list, Parcel - paczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie pisz postu pod postem.

2. Różne przypisanie kanałów do drążków, poszukaj, sam pisałem posta z obrazkami (http://pfmrc.eu/viewtopic.php?p=365272&highlight=#365272 ).

Da się zmienić, sprężyna + dźwignia, blaszka i zmiana w konfiguracji aparatury. 10 minut roboty i śrubokręt.

Obrazek

Nie wiem, czy ten dział to dobre miejsce do tego pytania, jeśli nie to z góry przepraszam, ale po co, aż 4 rożne wersje sterowania? Moim zdaniem to i tak kwestia przyzwyczajenia, gdzie co jest, czy się mylę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie pisz postu pod postem.

2. Różne przypisanie kanałów do drążków, poszukaj, sam pisałem posta z obrazkami (http://pfmrc.eu/viewtopic.php?p=365272&highlight=#365272 ).

Da się zmienić, sprężyna + dźwignia, blaszka i zmiana w konfiguracji aparatury. 10 minut roboty i śrubokręt.

Obrazek

Nie wiem, czy ten dział to dobre miejsce do tego pytania, jeśli nie to z góry przepraszam, ale po co, aż 4 rożne wersje sterowania? Moim zdaniem to i tak kwestia przyzwyczajenia, gdzie co jest, czy się mylę?

Się nie mylisz zwłaszcza jak ktoś ma na drążku w lewo a model w prawo - to tzw mode 4i3/4 ( to chyba z Harrego ... ) :rotfl:

 

A na serio - są takie 4 tryby + wersja ze sterem wysokości:

a/ drążek w dół model w górę - 99% ludzkości tak lata

b/ drążek w górę - model w górę - pozostały 1% co nie wiedział ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a/ drążek w dół model w górę - 99% ludzkości tak lata

b/ drążek w górę - model w górę - pozostały 1% co nie wiedział ...

 

Rozumiem , że ten drążek w dół/górę odnosi się do rysunku. Bo w rzeczywistości trzymamy aparaturę bardziej poziomo i wtedy jak w normalnym samolocie / szybowcu - drążek na siebie = lot do góry , drążek od siebie = lot do dołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.