Skocz do zawartości

Turnigy


yoyo

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

Mam pytanie chce naladowac pakiet 180mAh jest to pakiet Ni-MH czy da sie ta ladowarka naladowac ten pakiet??

Tzn jakim pradem mozna go ladowac?

 

Edit: sry nie podalem jest to Accucel 6

I mam jeszcze jedno pytanie co by sie stalo gdyby ta ladowarka byla zasilana wyzszym pradem np 15 v??

 

 

Pozdrawiam Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tą ładowarkę można zasilać napięciem "Input Voltage: 11~17v"

A prąd jaki można ustalać ma zakres .1 - 5.0 A więc możesz ładować pakiet prądem np 0.1 A. Ja ładowałem pakiet 350mAh najmniejszym możliwym prądem czyli 0.1 A podczas formowania, a później to już normalnie - 350 mA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 lata później...

Mam problem z ładowarką turnigy 180.

Kupiłem ją z 3 lata temu na Alledrogo.pl i zepsuła sie po roku.

Kilku elektroników w niej grzebało raczej z mizernym skutkiem. Poddałem się i zrezygnowałem jednak żona piekła placek więc co mi zależało wsadziłem elektronikę na 10 min. Orżyła odziwo ale wszystkie elementy plastikowe się potopiły takie jak przyciski i bzyczek . Bzyczek naprawiłem ale z przyciskami nie poradziłem sobie zbyt wielka precyzja. Więc zaniosłem do zaprzyjaźnionego elektronika aby wlutował mi nowe. Wlutował je i owszem ale stwierdził ze na płycie brakuje mi kilku istotnych elementów. Okazało się ze 5 min wizyta w WC była zgubna dla ładowarki mój 6 letni syn dyskretnie dopadł płytkę i z niej usunął klika istotnych elementów. Prosze pomóżcie i zróbcie zdięcie elektroniki wraz z opisem kondensatorów tych większych. Prawdopodobnie tylko tych elementów nie mam i nawet nie wiem gdze powinny się znajdować.

Z góry dzękuje za pomic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.