Jump to content

Spectrum DX6i DSM2


tommi

Recommended Posts

Witam,

 

Po kilku latach przerwy od modelarstwa, w końcu mam czas na powrót do zabawy z deseczkami :D . Jeśli będę miał już wystarczająco materiałów postaram się zacząć prowadzić relacje z budowy jeśli nie macie nic przeciwko. Ale wracając do tematu, skłaniam się ku kupnie ww. aparatury ale chciałbym przed tym poznać wasze opinie. Myślę że nie opłaca się dokładać około 500 zł do DX7 za dodatkowy jeden kanał. W każdym razie chciałbym aparaturę 2.4 GHz gdyż z tego co słyszałem od znajomych i czytałem na forach czy stronach internetowych jest to dużo lepsze rozwiązanie, mniej podatne na zakłócenia z powodu kodowanych kanałów i o lepszym zasięgu. Ale teraz rodzi się pytanie czy warto, czy w tej cenie to jest rzeczywiście najlepszy wybór, a jeśli nie najlepszy to czy wart jest swojej ceny.

 

Pozdrawiam, Łukasz

Link to comment
Share on other sites

Witam

 

Na forum jest opcja szukaj - wystarczy wpisać DX6i i wyskoczy kilkanascie tematów.

 

Co do 2,4ghz - jak najbardziej opłaca się.

 

Jest tylu zwolenników dx6i co przeciwników, były też problemy [wadliwa seria - ale chyba i futaba i multiplex takie mialy a wiec nie jest to zaden argument w ich porównaniu].

 

Dla mnie przy posiadanych kilku modelach ceny odbiorników są nie do przyjęcia. Nie wspomne nawet o futabie ...

 

Dlatego wybrałem HC. Najsensowniejszym wyborem jest chyba aparatura z wymiennym modułem wtedy masz jeszcze assana do wyboru. Każda aparatura z wymiennym modulem inna od "Optica" jest warta rozważenia.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.