Skocz do zawartości

Spectrum DX6i DSM2


tommi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Po kilku latach przerwy od modelarstwa, w końcu mam czas na powrót do zabawy z deseczkami :D . Jeśli będę miał już wystarczająco materiałów postaram się zacząć prowadzić relacje z budowy jeśli nie macie nic przeciwko. Ale wracając do tematu, skłaniam się ku kupnie ww. aparatury ale chciałbym przed tym poznać wasze opinie. Myślę że nie opłaca się dokładać około 500 zł do DX7 za dodatkowy jeden kanał. W każdym razie chciałbym aparaturę 2.4 GHz gdyż z tego co słyszałem od znajomych i czytałem na forach czy stronach internetowych jest to dużo lepsze rozwiązanie, mniej podatne na zakłócenia z powodu kodowanych kanałów i o lepszym zasięgu. Ale teraz rodzi się pytanie czy warto, czy w tej cenie to jest rzeczywiście najlepszy wybór, a jeśli nie najlepszy to czy wart jest swojej ceny.

 

Pozdrawiam, Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Na forum jest opcja szukaj - wystarczy wpisać DX6i i wyskoczy kilkanascie tematów.

 

Co do 2,4ghz - jak najbardziej opłaca się.

 

Jest tylu zwolenników dx6i co przeciwników, były też problemy [wadliwa seria - ale chyba i futaba i multiplex takie mialy a wiec nie jest to zaden argument w ich porównaniu].

 

Dla mnie przy posiadanych kilku modelach ceny odbiorników są nie do przyjęcia. Nie wspomne nawet o futabie ...

 

Dlatego wybrałem HC. Najsensowniejszym wyborem jest chyba aparatura z wymiennym modułem wtedy masz jeszcze assana do wyboru. Każda aparatura z wymiennym modulem inna od "Optica" jest warta rozważenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.