Skocz do zawartości

Zakup motoszybowca ??????


bubi120

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Temat ten tworzę ponieważ poszukuje jakiegoś modelu motoszybowca dla brata. Interesuje mnie zestaw w wersji gotowej do lotu RTF ale bez aparatury, odbiornika. Wstępnie jestem zainteresowany zakupem z HC modelu Easy Fly ale może jest coś jeszcze godnego uwagi w pieniążkach do 400 zł ????

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

skoro chcesz kupić model bez nadajnika to zakładam że bedzie latał na twoim, tak więc może niech brat sam zrobi sobie jakiegoś totka czy coś podobnego , a za pozostałe pieniądze kup porządne (czyt. lepsze) wyposażnienie. W przeciwnym raze temat wraca jak bumerang i zapraszam do działu od czego zacząć lub daj ogłoszenie w dziale giełda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego prosze cie nie zabijaj mnie tym Focusem - miałem ten model i niestety dla mnie żadna rewelacja - w standardzie silnik szczotkowy co na max obrotach jakoś leci poza tym żadnej furory.

 

Pozdrawiam

 

PS: Decyzja zapadła - Easy Fly z HC zamówiony - oczekiwanie na przesyłkę.

 

Do zamówienia przekonał mnie ten filmik: http://www.youtube.com/watch?v=wRmazgQJWeE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.