Skocz do zawartości

okulary


Vertigooo

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.okowid.com.pl/PL/oa_uzywanie.htm zerknijcie znam osobe której to poprawiło wzrok może warto sobie kupić ja narazie zrobiłem sobie takie coś sam i po założeniu lepiej wszystko widać tak jak w normalnych okularach narazie jest mi bez różnicy w miszkaniu moge je nosić dobrze w nich widze a może jeszcze mi pomogą. Ktoś stosuje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pomagają, że w kilku krajach jest prawny zakaz ich sprzedaży jako jawnego oszustwa.

Tak naprawdę to, że pomagają to tylko złudzenie. Działają na zasadzie dioptera. Nie pomagają, tylko omijają uszkodzone rejony soczewki. Masz wrażenie, że widzisz bardzo dobrze, ale nic ci to nie pomaga i niczego nie leczy.

Gdyby byłytakie rewelacyjne, sprzedawaliby je w aptekach, a nie w Tele zakupach. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.