Skocz do zawartości

zawody w styrkach


Gość kotecek

Rekomendowane odpowiedzi

w MOK w Pszowie w środę 11.11.2009 odbyły się zawody Aeroklubu ROW w styrkach, organizatorami zawodów były: Aeroklub ROW i nasz Pszowski MOK,

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

styrek - salamandra

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

a tu główny sędzia, zamiast sędziować, zajmuje się regulacją i puszczaniem przypadkowo złapanego modelu, oj Panie Janku ...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

kotecek,

Z dużą dozą sympatii śledziłem Twoje losy, problemy z założeniem modelarni, jej założenie i funkcjonowanie. Widziałem pasję z jaką zakładałeś, pokonywałeś trudności i rozbudzałeś entuzjazm. Ale te zdjęcia powalają indolencją, pomijam jakośc (dawno nie widziałem tak złych zdjęc), to nawet obrócic we właściwą stronę Ci się nie chciało. Nie chcę się wyrażac ale to wygląda tak, popatrzcie, tu narobiłem, tak wygląda moje g... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznaję, że że chciałem jak najszybciej pokazać dzieci puszczające rzutki warte 1 zł i ich rodziców gotowych dla swego dziecka przyjechać po styrka z odległości 30 km, a potem przywieźć dziecko i MODEL na zawody (w sumie przejechali ze 120 km, dla czegoś o wartości jednej złotówki !!! chyba pobili rekord Ginesa w "niepoważności" ...)

 

a teraz katharzis i posypywanie głowy popiołem, wygłoszę samokrytykę:

1. jak na złość wysiadły mi baterie do mojego aparatu foto,

2. nie przewidziałem, że te zawody się odbędą, że ktokolwiek przyjedzie, raczej liczyłem na kompromitację i pustą salę - stąd moje nieprzygotowanie,

3. zdjęcia z telefonu są do bani, (telefon też jest do bani ...,),

4. nie pomyślałem o obracaniu zdjęć, PRZEPRASZAM już obracam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia do bani są. To prawda, ale nie to jest w tym wszystkim najważniejsze!

Ważne jest to, że jest osoba, która podchodzi do tematu z pasją i potrafi innych tą pasją zarazić.

Pomijając złośliwość rzeczy martwych, nie każdy musi robić świetne zdjęcia.

Niech każdy robi to, co potrafi robić najlepiej.

 

Kotecek - tak trzymaj! Moje gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się zagalopowałem w tym swoim komentarzu, przepraszam :oops: . Poczułem się urażony, bo śledziłem działania kotecek, a tu nagle coś takiego.

Nie chciałbym byc źle zrozumiany, nie oczekuję super zdjęc jakie wykonują specjaliści od reklamy. Mogę zrozumiec pechowy zbieg okoliczności, jaki miał tu miejsce. Jeśli mam informację. A było..? Przepraszam za swoje uniesienie, to dlatego że się zaangażowałem emocjonalnie. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie te zdjęcia bardzo poruszyły.

Bohaterowie fotek są autentyczni i ich modele (jak sam piszesz za 1zł) są pewnie dla nich najważniejsze i najlepsze na świecie.

No a jakość zdjęć..., być może właśnie przez swoją nieprofesjonalność świadczy o zaangażowaniu.

 

Powtórzę słowa Cobry: Kotecek - tak trzymaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.