Jump to content

zna ktos Czeskich modelarzy z rejonu Bochumina i Ostrawy ?


Guest kotecek

Recommended Posts

Guest kotecek

czy zna ktoś Czeskich modelarzy/modelarnie z rejonu Bochumina, Ostrawy i Opawy ?

 

wczoraj mieliśmy u nas w Pszowie zawody, dla dzieci, przyjechali rodzice z dziećmi z promienia jakiś 30 do 50 km, ale tylko z Polski a przecież dużo bliżej mam te Czeskie miasta, bo mieszkamy dosłownie na samej granicy (zresztą po granicy nie ma już nawet śladu), może czas zacząć traktować sąsiadów tak samo jak swoich i zapraszać ich do nas na zawody, a i my moglibyśmy w zamian pojechać do nich ...

Link to comment
Share on other sites

ale kombinujesz :wink:

To polskie towarzystwo Ci nie odpowiada? :shock:

Jak bedziesz w Ostarwie w modelarskim napisz zaproszenie ze organizujesz zawody ( z terminem wyprzedzajacym 3 miesiace)

z nagrodami .W ramach imprezy grill ,rybka ,piwko

Moze bedzie jakis odzew

Link to comment
Share on other sites

czy zna ktoś Czeskich modelarzy/modelarnie z rejonu Bochumina, Ostrawy i Opawy ?

...

może czas zacząć traktować sąsiadów tak samo jak swoich i zapraszać ich do nas na zawody, a i my moglibyśmy w zamian pojechać do nich ...

Pomysł godny najwyższego poparcia, tymbardziej, że nasi południowi sąsiedzi mają bardzo bogatą tradycję modelarską. Ale bez rozreklamowania takiej imprezy nie masz na co liczyć. Poprostu trzeba pojechać do czeskich miast i ogłosić to w jakiś sposób.

Link to comment
Share on other sites

Guest kotecek

miałem do rozdania 54 styrki, no i teraz sam nie wiem dlaczego wcześniej nie wpadłem na to by je rozdać tez dzieciom z za naszej granicy (której przecież już nie ma !!!), może jestem jakiś dziwny, ale dla mnie dziecko jest każde takie same, i każde jest nasze, tak samo polskie jak i czeskie, czy romskie, czy wietnamskie ... (trzy siostry mojej mamy wyszły za mąż za Czechów - całkiem fajni ludzie)

Link to comment
Share on other sites

a jak chciales rozdac dzieciom to nie bylo wiecej uczni w Pszowie i pobliskich wioskach?Pogrzebien ,Syrynia,Rzuchowczy Lubomia??

Zaloze sie ze jak bys wpadl do jakiejkolwiek szkoly to by wszystko poszlo :wink: a ze blisko to i na zawody by dojechali ,a moze by lykneli bakcyla?

Ja latajac na wsi w Szczerbicach zbieralem towarzystwo dzieciakow kibicujacych po 10czasem 20 "sztuk" bedac sam z jednym czy dwoma modelami

PS

Kotecek popros Jarka (Kijuik) aby wzial do Polski nadajniki dla Ciebie

Tak jak pisalem ja sie nie wybieram do Polski ,wiec albo wysylka albo Jarek

Link to comment
Share on other sites

No, bardzo fajnie, że podałeś ten wykaz klubów. Modelarnie ze swoimi stronami internetowymi. Znajdzcie u nas w Polsce coś takiego. Zainteresowało mnie to, że nie ma ani jednej modelarni na tym wykazie z Pragi :?: . Czyżby w tym pięknym mieście nie istniało modelarstwo ? Nie wierzę.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.