Skocz do zawartości

witam,


xcree

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

widze ze jestem zbyt infantylny na to forum, czytam regulamin juz 5 raz i nie wiem o co kamon. dobrze ze czytanie nie jest zabronione, bo kupa fajnych informacji,

 

 

pozdrawiam mimo wszystko i zycze troche dystansu w deszczowe dni,

 

 

Krystian, co tez kilka dni bez latania ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam regulamin juz 5 raz i nie wiem o co kamon

Pierwszy akapit w regulaminie:

 

Rejestracja jest potwierdzeniem zapoznania się z regulaminem i jednocześnie potwierdzeniem jego akceptacji. Aby uzyskać pełny dostęp do forum należy odwiedzić powitalnie i przywitać się. Jeżeli wszystko będzie ok dostęp uzyskasz do 24h.

 

A czy jest OK czy nie, zależy od tego jak się zaprezentujesz w powitalni. Jestem Krystian, dlaczego nie mogę pisać na ogół nie wystarcza administratorowi :-)

 

Poza tym, jeżeli zarejestrowałeś się tylko po to, żeby pisać w Giełdzie, to może lepiej zarejestruj się na Allegro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drodzy koledzy, NO OFFENSE

 

- nie wydaje mi sie zebym byl dla kogos niemily, a staralem sie poprawic w drugim poscie moje powitanie. Jezeli jednak ktos poczul sie urazony lub niezadowolony z mojego powitania to bardzo goraco przepraszam. wychodzi ze latwiej juz jest zalatwic cos w zusie niz wpisac ogloszenie :D

 

- na roznych forach pisuje rzadko, bo zwykle odpowiedzi na moje pytania tam juz sa.

 

Poza tym, jeżeli zarejestrowałeś się tylko po to, żeby pisać w Giełdzie, to może lepiej zarejestruj się na Allegro?

- dotad myslalem ze gieldy internetowe istnieja wlasnie po to by tam wpisywac ogloszenia ... uczymy sie kazdego dnia :P

 

pozdrawiam wszystkich

krystek

 

ps

zapisalem sie na allegro juz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aby korzystać w pełni z forum stosuj się do regulaminu i wszystko bedzie jak powinno ...

- ciagle jednak apeluje do zdrowego rozsadku, szanuje forumowiczow i wasz czas ktory poswiecacie na moderowactwo, dlatego prosze o podpowiedz coz jeszcze moglbym o sobie dodac aby moc wpisac to co aktualnie chcialbym umiescic

 

k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jestem Krystian, moze ktos moglby podpowiedziec, dlaczego nie moge utworzyc tematu w Giedzie ?

Do naszego zdrowego rozsądku nie musisz się odwoływać. Wpadasz na forum i z progu masz pretensje dlaczego nie możesz utworzyć tematu w dziale Giełda. Zamiast tego trzeba było tak jak prosimy, prosimy nie żądamy o napisanie kilku słów o sobie. To chyba nie tak znów wiele.

Żeby nie przedłużać dostaniesz dostęp do reszty forum bo jak napisałeś czytałeś regulamin forum kilka razy.

Pozdrawiam Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.