Skocz do zawartości

Pozdrowienia z pomorza!


Misplaced

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek pozdrowienia ze Szczecina dla wszystkich forumowiczów.

Modelarstwem zajmuję się z przerwami od 11 lat, sam mając 23. Od zawsze miałem ciągoty ku modelarstwu lotniczemu, z początku bawiłem się tylko plastikami, czasem pojawiał się na stoliku Mały Modelarz. Później zainspirowany opowieściami taty o jego modelarni czasów PRL skierowałem się ku modelom latającym. Od początku interesowały mnie wyłącznie modele RC (chyba nie ma się czemu dziwić... :D ). Pod czujnym okiem mojego taty nabierałem wprawy w tej dziedzinie, następnie zacząłem samemu kreślić plany tego co mnie w danym czasie zainteresowało. Niestety z uwagi na rozpoczęte studia miałem długą przerwę, ok. 4 lata... Sporo zapomniałem i powoli staram się powrócić do swego poprzedniego hobby. Liczę bardzo na Waszą pomoc. Na początek nad projektem modelu ATR 72, ale żeby nie zaśmiecać forum, napiszę o tym w oddzielnym wątku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.