Skocz do zawartości

Potrzebuje instrukcie do aparatury Graupner mc-12


modelarzkobi

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

7 kanałów. Kilka mikserów predefiniowanych (delta, flaperon, elevon, V-tail itp.). Trzy miksery dowolnie programowalne (nie można ich używać łącznie z tymi predefiniowanymi jeżeli zachodzą na te same kanały). Wszystkie potrzebne rewersy, zakresy wychyleń itp.

 

Po 4 latach użytkowania nie trafiłem jeszcze na funkcję, której chciałbym użyć, a której nie ma w tej aparaturze. Fakt, że nie mam jakichś specjalnie zaawansowanych modeli...

 

Jedyne, co dzisiaj już razi to mały i prosty wyświetlacz utrudniający programowanie początkującemu użytkownikowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że w wersji podstawowej radio ma 4 kanały, ale bezproblemowo można je rozbudować do 7 (zał - wył. lub proporcjonalnych ) stosując najzwyklejsze przełączniki lub potencjometry za parę złociszy. Użytkowałem MC 12, teraz ma ją mój syn- zero problemów. Wyświetlacz faktycznie trochę przedpotopowy, ale programowanie dość łatwe. Ogólnie polecam.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.