Skocz do zawartości

Hobby City


intel1995

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od wczoraj próbuje zaloować się na HC, ale nie wychodzi mi to za bardzo. Wypełniłem wszystkie wymagane pola (te co świecą na rzółto) ale po mimo to jak się wyloguje i spróbuje się zaloowac za jakiś czas to nie mogę (z tego co sam rozumię i dla pewności przetłumaczyłem to wpisuje błędne hasło) Po nie udanych próbach postanowiłem sie jeszcze raz zalogować i nic.

A druie pytanie to jak by mi sie kiedyś udało zalogować to jak bym zamówił jakieś produkty to w jaki sposób odbywa sie zapłata (Przelewem ???) i jak to jest z tym Vat-em i ocleniem paczki ???

Poszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A druie pytanie to jak by mi sie kiedyś udało zalogować to jak bym zamówił jakieś produkty to w jaki sposób odbywa sie zapłata (Przelewem ???) i jak to jest z tym Vat-em i ocleniem paczki ???

.... tam trzeba miec karte platnicza...i konto Paypal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie koniecznie kartę płatniczą.

 

Jeśli posiadasz konto w banku chociaż nawet nie musisz, zakładasz konto wirtualne na paypal i przelewasz środki/wpłacasz na poczcie na to swoje konto w paypal i na HC przy płaceniu wybierasz paypal. Środki automatycznie przelicza i pobiera w polskich złotych z konta.

W przypadku trudności mogę pomóc z zamówieniem - więcej info na PW.

 

Pozdrawiam

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że nie możesz się zalogować tzn że coś źle wypełniłeś na stronie sklepu.

Loginem jest Twój adres mailowy a hasło tworzysz swoje.

Co do płatności to tak jak kolega pisze wyżej wystarczy założyć wirtualne konto PayPal i wpłacić lub przelać tam sobie pieniądze. Jeżeli masz kartę kredytową ( nie czasami debetową)to jest jeszcze szybciej, musisz ją aktywować i PayPal obciąży Ci saldo karty Twoimi zakupami.

Składając zamówienie przechodzisz do płacenia i dolary zostają przeliczone na złotówki i tyle jest Ci ściągnięte z konta lub karty. Na wszystkie operacje dostaniesz informacje mailowe.

Co do VAT-u i cła to jest tak,że albo zapłacisz albo nie to zależy od urzędu celnego, jak do tej pory za akcesoria modelarskie nic nie płaciłem (ilości nie hurtowa)ale dla przykładu za ładowarkę do akumulatorów zapłaciłem tylko VAT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie skoro źle wypełniam, to może po kolei :

First Name – Imię

Last name – Nazwisko

Phone –Num. Telefonu

Email – E-mail

Password – Hasło (ale bez tych znaków !@#$%^&*()')

!@#$%^&*()'- not allowed.

Address – Ulica i numer domu

Zip – kod pocztowy (Tutaj nie byłem do końca pewien o co chodzi :P)

City – Miasto

Country – Państwo

To są obowiązkowe pola do wypełnienia. Czy dobrze je zrozumiałem ???

A z tym paypal to jak wygląda sprawa z opłatami, czy pobierają coś tak jak w banku za samo prowadzenie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie skoro źle wypełniam, to może po kolei :

First Name – Imię

Last name – Nazwisko

Phone –Num. Telefonu

Email – E-mail

Password – Hasło (ale bez tych znaków !@#$%^&*()')

!@#$%^&*()'- not allowed.

Address – Ulica i numer domu

Zip – kod pocztowy (Tutaj nie byłem do końca pewien o co chodzi :P)

City – Miasto

Country – Państwo

To są obowiązkowe pola do wypełnienia. Czy dobrze je zrozumiałem ???

A z tym paypal to jak wygląda sprawa z opłatami, czy pobierają coś tak jak w banku za samo prowadzenie???

Te dane są wystarczające ale musisz podać w jaki sposób będziesz płacić więc powinieneś wybrać paypal, wtedy Cie przeniesie na tą stronę i tam powinieneś się zarejestrować i wybrać sposób zapłaty resztę informacji dostaniesz w mailach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czasem zeby poradzic sobie z problemem trzeba poczytac..widze ze nie radzisz sobie z ang.to zalatw sobie jakis translator-tlumasz ang. koledzy juz duzo tobie napisali,nie mozesz sie zajerestrowac bo twoj mail jest juz wykorzystany raz na HK..

 

Sprobuj zalozyc inne konto email i zarejestruj sie jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yyyy... ja używam jednego e-maila, ale żeby założyć te nowe konta to do każdego używałem innego ;p (miałem tam jakieś nie używane) więc to nie to. Po zalogowaniu, niby mogę robić wszystkie operacje na moim koncie, ale jak po wylogowaniu chciał bym się jeszcze raz zalogować to :ass: i co mam w takie sytuacji zrobić??? Z tego co ja zrozumiałem i przetłumaczyłem (przez translator) to wpisuje błędne hasło (niby):( a jak robię przypomnienie hasła żeby mi wysłali na e-maila to niby wyskakuje komunikat że wiadomość została wysłana, ale na poczcie ani śladu wiadomości :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej przeglądarki używasz? Usuń wszystkie "cookie", historię przeglądanych stron, zapisane hasła, formularze itd. Przeważnie pomaga (sam wczoraj miałem taki przypadek ale z inną witryną). Po wyczyszczeniu wszystkiego zalogowałem się za pierwszym razem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komunikat że wiadomość została wysłana, ale na poczcie ani śladu wiadomości

czesto sie tak zdaza i ja nigdy sie nie wylogowuje(to nie bank) chyba ze ktos ma zamiar inny kozystac z twego kompa.

zaloz inne konto email i sie zarejestruj jescze raz bo inaczej to temat bez dna...

 

Usuń wszystkie "cookie", historię przeglądanych stron, zapisane hasła, formularze itd.

I jescze to zapomnialem dodac,dzieki mayo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak robię przypomnienie hasła żeby mi wysłali na e-maila to niby wyskakuje komunikat że wiadomość została wysłana, ale na poczcie ani śladu wiadomości :(

sprawdź folder spam bo tam z automatu czasem trafiają wiadomości tak mam na wp.pl oraz na o2.pl

jeśli po kilku dniach nie ma to znaczy że mylnie podałeś adres w swoich danych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

utopia

E-mail jest prawidłowy bo próbowałem się zarejestrować 3 razy, więc raczej 3 razy bym się nie pomylił

mayo

A co do tych "cookie" historie itd... to musiał bym wgrać nowego windows'a bo komp mi się coś ostatnio psuje.

Jak wgram nowego i nadal mi się nie będzie logował, to odświeżę ten temat ok???

Póki co dzięki za wszystkie odpowiedzi

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skasować to wszystko możesz z poziomu przeglądarki. Narzędzia->Opcje itd. Jak to nie pomoże to spróbuj najpierw użyć innej przeglądarki. Wg. mnie sęk tkwi właśnie w tym... Czasami program coś sobie "ubzdura" i nijak nie można tego obejść. Trzeba posunąć się do radykalnych kroków :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.