Skocz do zawartości

Yak 54 - 1440 od blackhorsa


ToMarkov

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przyszedl do mnie Yak 54 od blackhorsa z modele.sklep.pl

Co prawda czekalem na niego ponad miesiac ale oplacalo sie.

Model wykonany bardzo ladnie i solidnie. W dwoch miejscach folia do lekkiej poprawy. Wszystkie elementy do zlożenia sa w pudelku. Oczywiscie brakuje elektroniki i silnika no i kleju.

Model wygląda mniej wiecej tak:

Dołączona grafika

 

W modelu sa zawiasy *nylonowe* ? Takei cieniutkie jak montowalem do depronowego RWD. Obawiam sie o te zawiasy i zastanawiam sie czy ich nie wymienic na jakies lepsiejsze ? Co myslicie o Tym ? I jakie najlepiej serwa do niego dobrac, oczywiscie za rozsadne pieniadze.

c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zawiasy ja bym zostawił, ale nich wypowie się ktoś doświadzczony. Co do serw to w opisie modelu jest:

 

 

Silnik SuperTigre G-51 Ring, śmigło 10x6", zbiornik 200-300 ccm, serwa 5 x TowerPro SG-5010, aparatura min.4-kanałowa

 

Silnik ASP FS-61AR, śmigło 12x6", zbiornik 250-300 ccm, serwa 5 x TowerPro SG-5010, aparatura min.4-kanałowa

 

Silnik elektryczny Axi 2826/10, śmigło APC 11x7 "E", regulator Jeti SPIN 66, pakiet Kokam 14,8V 3600mAh 30C, 4 x serwo Hitec HS-225BB, aparatura min.4-kanałowa

 

 

 

TowerPro SG-5010 albo Hitec HS-225BB - może któreś z tych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Yaka w tym rozmiarze ale z TM. Zawiasy były plastikowe. Serwa wszystkie Futaba S148. Niestety za szybko chciałem przejśc z trenerka na rasową akrobarkę i :ass: za długo nie polatałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podwozie okazało się salidne ale i tak udało mi się je wyłamać przy bardzo twardym lądowaniu. Ale to bez znaczenio bo gdyby nawet było z tytanu i przykręcone do tytanowego kadłuba to też by odpadło :) Poza tym ja miełem model z TM a ty masz z BlackHorsa więc prawdopodobnie to nie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.