Skocz do zawartości

Który model ?


barton3

Rekomendowane odpowiedzi

34 i to wyposażenie widzę ciemno. Zraziłeś się raz do 3D, zrazisz się drugi. Da się tym latać, nie da się zrobić nic sensownego z akrobacji. 34 (co pisałem nie raz) był projaktowany jako halówka o masie poniżej 150g. Jeśli chcesz coś sensownie latającego, proponuję tak:

 

Silnik Hextronik 1300KV 24g - 7$

Regiel SS 8-10A - 8$

Serwa mogą być HXT900

Pakiet do tego 3s500mAh

 

Kup 2 plyty EPP i zmontuj Infineona. Ew. zrób go z depronu jeśli chcesz. Na upartego możesz zastosować slinik ten co masz, ale nie wiem jak u niego z poborem prądu, więc nie wiem jaki pakiet. Celuj w wagę gotowca 260-280g (osiągalne) i masz fajną maszynkę do nauki podstaw 3D.

 

EDIT: Coś mi się ubzdurało że silnik który masz ma 20g :/ Jesli ma 40 - raczej odpada. Dodaj parę dolców i kup taki zestaw jak napisałem. Mam, używam, zasuwa i jest lekki. Na śmigiełku 9x4,7 i 3s daje jakieś 450g ciągu, więc spokojnie możesz zrobić 300g model. A wtedy, jak mawiamy w Radawcu - będzie wisiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w zupełności z Pawłem, latam Infineonem od października. Katuje go prawie codziennie i przynajmniej 2 razy w tygodniu na korcie tenisowym. Model zrobiony z EPP jest wprost nie zniszczalny. A co do wyposażenia kupując swoje kolega poprosił mnie, żebym mu kupił takie samo jak moje. Niestety rozmyślił się, więc ja posiadam fabrycznie nowe wyposażenie takie jak Paweł użył w swojej 2 wersji Infineona. Jak byłbyś zainteresowany to odezwij się na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.