Skocz do zawartości

Co to jest rowing węglowy i do czego to zastosować??


10000Hz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Pare dni temu licytowałem na allegro z nudów :crazy: między innymi coś takiego:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=831306416

a teraz ten sam człowiek oferuje mi :rowing 3200tex (waga 1mb to 3,2g)

dosyć to tanie ustrojstwo ale i tak nie mam pojęcia z czym (a właściwie w czym ) można by to skonsumować , czy np jako usztywnienie w miejscach gdzie węglowe pręty/rurki się nie sprawdzają (przez grubość ) , ogólnie czy znajdzie to (w modelach latających)zastosowanie ??? Jeżeli mam wydać 20-50 zł na cos co może leżeć ale kiedyś się przyda to ok .Pytanie więc moje :CZY SIĘ PRZYDA :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

a czy po wklejeniu na CA będzie działał jako wzmocnienie(usztywnienie) podobnie do "sznurków" dołączonych do niektórych modeli a poza tym będzie miało jeszcze sztywność poprzeczną (jeżeli włókna są wzdłużne co widać na foto)???? czy tak???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy po wklejeniu na CA będzie działał jako wzmocnienie(usztywnienie) podobnie do "sznurków" dołączonych do niektórych modeli a poza tym będzie miało jeszcze sztywność poprzeczną (jeżeli włókna są wzdłużne co widać na foto)???? czy tak???

To po prostu taśma z włókna weglowego. Stosuje się jako zbrojenie laminatu i w tej postaci (laminat) służy jako wzmocnienie konstrukcji lub sama konstrukcja. Naklejenie na CA, będzie niemal równie skuteczne co wzmocnienie tasiemką od ściągania gaci, z pasmanterii.

 

Swoją drogą, masz ciekawe podejście, kupować z nudów, co się da, i dopiero wtedy się zastanawiać co się nada, a co nie... :wink:

Jesteś może dziewczyną, która się kamufluje w samczym gronie? :P :twisted: :devil:

 

A tak ogólnie, to :szukaj: się może popsuło? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

licytowałem (20 zł za 100 metrów bieżących ) coś co w moim przekonaniu mogłoby sie przydać :roll:

 

a gdyby dziewczyny wyglądały jak ja tzn: 120 kg przy 185 cm wzrostu (zostało po treningach ) , z nieogoloną facjatą , to gatunek ludzki przestałby istnieć kilkanaście tysięcy lat temu :faja:

 

natomiast "szukaj" działa - mój błąd przyznaje się bez bicia :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.