Skocz do zawartości

Łódka, czyli Coś z niczego w 15 min.


Rekomendowane odpowiedzi

Popieram zabawy w robienie "czegoś z niczego", dlatego zachęcony wątkiem "Tanie pływanie" przedstawiam...

"projekt" wykonany wspólnie z dzieciakami w... 15 minut.

No nie mieliśmy wtedy wygórowanych ambicji ani basenu, więc była to wersja bez RC :(

Dołączona grafika

Zauważyłem iż na forum większość projektów jest mniej lub bardziej na poważnie. Może to i dobrze, ale można i tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Rany jak ja się cieszę! Dzięki!!! Coś nie miały szczęścia moje posty ostatnio, uff, kamień spadł mi z serca.

/bo już myślałem że znów dostane zrype. a tu akurat grypa, jeszcze kilka dni będę aktywny i poklikam/

Ale do rzeczy, przeniesienie napędu na wkładzie do żelopisu w obudowie żelopisu, wystającejm ponad poziom :)

Dołączona grafika

P.s. Jednak dobrze mieć dzieci! Inaczej bym tego nie zrobił a już na pewno nie pstryknoł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.s.2 A mogę jeszcze wątek o "podobnych'' rakietach założyć, mogę, mogę, no proszę???? :)

Śmiało- w najgorszym wypadku będziesz miał dodatek do grypy w postaci zrypy :wink: :mrgreen: .

 

"W czasie deszczu dzieci się nudzą"... - jak widać w Twoim przypadku grypa potrafi być bardzo inspirująca :roll: :devil: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zakładaj Panie. rakieta wiedzieć ci jest "synku" należnym to berecik, ja na ten przykład znalazłem szpulkę po niciach DRZEWNIANĄ, mam zapałki, kawałek świeczki, gumkę i se czołga zrobię. I żeby nie było, że to nie model, on będzie miał serwo , odbiornik, zasilanie i se będzie sterowany śmigał po dywanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi moderatorze, dziękuję za wkład i wiele wnoszącą wypowiedź, jak najbardziej związaną z tematem.

O intencje nie pytam.

Rozumiem że swoją wypowiedzią pragnąłeś jako mądrzejszy no i do tego moderator

zwrócić mi uwagę, na to że nie jest to miejsce na podobne wątki i projekty.

Przyjąłem do wiadomości, za swój wygłup przepraszam i obiecuję więcej tego nie robić.

 

Jak napisałem na wstępie była to zabawka. Została wykonana z byle czego i przyznaje byle jak.

Zabawa, wraz z pływaniem, umiliła mnie i moim dzieciom ponure popołudnie.

Za zamieszczenie nieprofesjonalnych i nie związanych z RC materiałów jeszcze raz przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niepotrzebnie obruszyłeś się Radku na to, co Tomek napisał :wink: :roll: . Potraktowałeś to, jak myślę, jako przytyk lub może nawet zaczepkę- a szkoda :( .

Jak na mój gust Tomek nie pisał tego jako moderator lecz jako Tomek- Motylasty i Jego intencją było podchwycenie zabawowo- żartobliwego tonu Twojego wątku. Mało kto ma takie jak On poczucie humoru i zdolność do naśmiewania się- nawet z siebie samego.

Niewątpliwie nie potrzeba Tomkowi adwokata - i nie w tej roli ośmielam się tu występować- gdzieżbym śmiał :oops: :crazy: .

Dajcie sobie Koledzy :* (wirtualnie oczywiście, żeby nie było podejrzeń o przynależność do fan-klubu Teletubisiów :devil: ), podajcie sobie graby i poskładajcie już te scyzoryki.

Naprawdę nie ma o co kruszyć kopii :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek, Panie Radku, kolego Radku czy jak tam zwał ( masz wybór ).

Na forum "Cię obraziłem", jak to odebrałeś, więc nie pozostaje mi nic innego jak na forum Cie przeprosić, aczkolwiek jak zauważyli "przedpisacze", którzy mnie znają trochę dłużej, nie było to absolutnie moją intencją. Pewny byłem że Twój sposób wyrażania swych myśli adekwatny jest do mojego, sam jestem ojcem czterolatka i robię z nim rzeczy o "których się fizjologom nie śniło". Często piszę tu między wierszami zakładając, iż interlokutorzy też między wierszami to odbiorą, jak widzę pomyliłem się tym razem. Jeśli czujesz się urażony - PRZEPRASZAM.

Posypałbym w tym momencie głowę popiołem, ale wiesz zrobienie takiej ja mam fryzury trochę pracy kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.