Skocz do zawartości

Cessna 182


Rekomendowane odpowiedzi

Na początku chciał bym serdecznie podziękować Tomkowi ze dostałem ten model od niego za free :D

 

tu bede przedstawiał moje składanie tej cessny :) postaram sie nadrabiać tez fotkami :) jesli beda to słabej jakości :/ bo robione z komórki :/

 

to co na fotkach zrobiłem w więcej niz 1godz,prawie 2 godz poświęciłem na obejrzenie elemętów modelu i marzenia :rotfl:

 

co tu duzo gadać , fotki modelu w aktualnym stanie :) na razie mało fotek i brzydkie ale później bedą lepsze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki OT mały: Piotrek żeby fotki wyszły ładniej rozłóż biały karton na karton model i oświetl to lampką (taką uczniowską biurkową) jeśli tylko masz możliwość. Powinno być lepiej. Życzę powodzenia w budowie, sam się za nie długo zabieram za Cessne... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotkami się nie przejmuj.nie wszyscy muszą mieć Canona s400 czy nikona D50.

Ale trochę światła faktycznie poprawiło by jakość zdjęć.

Poza tym najważniejsze że prace ostro posuwają się do przodu i tak trzymać.

 

Przy okazji cessn trochę się rozeszło a tu tylko 1 opis .Mam nadzieję że to się poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam

 

A więc cessna jest już na ukończeniu :D

Pozostało wkleić natarcie w skrzydle i po doklejać niektóre części i można oklejać a planuje okleić ją tak;

 

http://forumrc.alexba.eu/users/gordon/1k.jpg

 

tylko że zamiast niebieskiego dać czerwony :) no ale na razie niestety model będzie musiał jeszcze poczekać bo muszę uzbierać 250zł na duperelki do modelu.... SPALINOWEGO którego robie na modelarni :twisted:

 

Foty:

 

1_f.jpg

 

2_f.jpg

 

3_f.jpg

 

4_f.jpg

 

5_f.jpg

 

6_f.jpg

 

PS.Mam nadzieje ze sie Tomek ucieszy 8) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.