Skocz do zawartości

Gra wojenna - figurkowo-czołgowa


ertman_176

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Uporałem się z sesją

 

Co by było że nic się nie dzieje, dzieje się wiele także i w tym temacie. Walcze z przyklejeniem revellowych narciarzy do podstawek ale nadal odpadają ... Gramy czasem też, robimy pokazy w świetlicach itd ...

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dokupiłem troche figurek, mam do skrobanie jakies 80 figurek z mosinami z których powstanie kompania strzelecka.

 

Troche brakuje zestawów figurek, te które są tez mają swoje lata [niektóre z lat 70/80]. Ale pojawia się iskierka nadziei ...

 

http://theplasticsoldiercompany.com/

 

To już jest ładny zestaw, w zapowiedzi zestaw heavy support czyli zapewne moździerze, maximy i być może miotacze ognia :jupi:

 

Inni producenci też nie próżnują, italeri zapowiedziało T-34 w wersji fast czyli model z 10 czesci, 2 sztuki w zestawie za 30-40zl. Dla Niemców [dla ZSRR też] w tym roku ma wyjść Sdkfz 251 w wersji fast.

 

Modele są uproszczone, nie ma co się bawić z blaszkami w takich modelach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.