Jump to content

Powitanie


Senior

Recommended Posts

Bardzo dziękuję za dobre słowo i miłe przywitanie - a imię moje to Ryszard :D . Modele buduję i latam...chyba od ery węgla...już tyle lat "choruję na tą przypadłowść" :oops: .

Preferuje głównie klasę F3A. Ostatnio zbudowany i szczęśliwie oblatany to piękny model Su-31 ze stajni Black Horsa z Saito 180. W sumie było już ich sporo. :shock: Niektóre "poległy" na lotnisku z fantazją, inne wiernie służą do dziś, a i coś kolejnego jest w budowie na nowy sezon (np. Zlin 50LS i Meserschmitt Me-109 G). Godny uwagi jest rónież w moim hangarze Pitts Specjal S-2 - zbudowany wg. palnów od podstaw - piękna sztuka.

Totalnie owładnięty przestrzenią powietrzną zająłem się ostanio również...pędziwiatrami-elektrykami. Śmigłowce to nowe wyzwanie, oczywiście bez rozwodu ze skrzydłami.

Jeżeli mogę, to zapraszam na moją stronę www choć jest ona jeszcze w budowie. W najbliższym czasie będą tam również filmowe migawi z lotniska ( w tym oblot Su-31 i nasze lotniskowe spotkania).

Link to comment
Share on other sites

Jako, że regulaminowi stało się zadość i nasza ciekawość została zaspokojona,( o tak, nawet bardzo!) bardzo mi miło powitać Cię w naszym gronie. Życzę miłych chwil na forum.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.